Két aranyérem a felnőtt válogató versenyről
Szabadfogásban két súlycsoportban is ferencvárosi birkózó nyert a KIMBA-n.

Felnőtt válogatóversenyt rendezett a Budapest Honvéd birkózó szakosztálya a Kozma István Birkózó Akadémián.

A Ferencváros összesen öt érmet nyert három szakágban.

A nőknél az 59 kilós Szabó Nikolett másodikként zárt. Férfi szabadfogásban Lengyel László (57 kg) és Mizsei Zoltán (65 kg) is aranyérmet nyert, míg kötöttfogásban Toplak Zalán (77 kg) és László Koppány (130 kg) egyaránt ezüstérmet szerzett.

Szabadfogásban a két egyéni aranyérmünknek köszönhetően a második helyet szereztük meg a csapatversenyben.

Szintén a KIMBA-n rendezték meg az U8, U9, U10 és U11-es meghívásos szabadfogású nemzetközi versenyt, amelyen apró birkózóink összesen 22 érmet szereztek, köztük 8 aranyat, 9 ezüstöt és 5 bronzot.

Újpestit legyőzve magyar bajnok az FTC birkózója!

U17-es szabadfogású birkózóink öt éremmel zárták a korosztályos magyar bajnokságot.

Két érem az U20-as nemzetközi válogatóversenyről

U20-as szabadfogású birkózóink Baracsi Imrére emlékezve válogatóztak.

Magyar bajnok a Fradi tehetsége, utazhat az Eb-re

Birkózónk, Scheuring Vilmos aranyérmes lett a 80 kilósok között az U17-es kötöttfogású ob-n.

Szabados Noémi a negyeddöntőig jutott Bakuban

Az FTC magyar bajnok birkózója egy-egy győzelemmel és vereséggel zárt az olimpiai kvalifikációs versenyen.

Váncza István kikapott az olimpiai selejtezőn

A kötöttfogásúak 67 kilogrammos kategóriájában szereplő Váncza István vereséget szenvedett.

Szabad- és kötöttfogásban is Fradi-arany a válogatón

Fiatal birkózóink, Mizsei Bátor és Scheuring Vilmos megnyerte saját súlycsoportját.

Két értékes bronzérem nemzetközi versenyekről

Birkózónk, Jakab Dániel Törökországban, míg Gombos Alex Németroszágban nyert érmet.