2024. április 15.
17 gólt lőttünk az Ikarusnak
Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a Monor és a Szigetszentmiklós ellen aratott győzelmek után hazai pályán fogadta az Ikarus együttesét.

A mieink valóságos gálát rendeztek, már a 8. percben megszerezték a vezetést Csiszár révén (1-0), de az első félidőben Palásthy és Völgyi kétszer, Jovánczai egyszer volt eredményes, míg a vendégektől egy szépítésre futotta a végén, így 6-1-es előnnyel mentünk a szünetre. A fordulás után Lengyel kezdte a ferencvárosi gólgyártást (7-1). A csereként pályára lépett Bokros 38 perc alatt rúgott ötöt, Ujfalusi duplázott, de Palásthy is meglőtte harmadik gólját. Öregfiúk labdarúgócsapatunk végül 17-3-ra győzött.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb április 22-én, hétfőn 19.30-tól a Honvéd vendégeként lép pályára a Honvéd MFA Utánpótlás Központban.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 17. forduló

FTC – Ikarus 17-3 (6-1)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Csiszár, Fábio, Dell’elce (Ebedli, 50.), Fehér (Ujfalusi, 41.) – Bojan Lazic, Lisztes (Lengyel, 41.) – Jovánczai (Bokros, 41.), Völgyi, Schrancz (Janetka, 50.) - Palásthy
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Csiszár (8.), Völgyi (11., 38.), Jovánczai (19.), Palásthy (24., 34., 63.), Lengyel (43.), Bojan Lazic (44.), Fábio (46.), Bokros (57., 59., 65., 70., 78.), Ujfalusi (68., 80.)

Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!

Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

Fradi-ünnep Eleken

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a sportágválasztó családi nap keretében érkezik a városba.

Öregfiúk: kiütéses győzelem!

Palásthy és Bokros duplázott, Völgyi és Csiszár is eredményes volt a 6-0-ra megnyert bajnokin.

Kiütés, kilencet lőttünk a Monornak!

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 9-0-ra legyőzte a Monor együttesét a bajnokság 15. fordulójában.

Vereség az MTK otthonában

Öregfiúk labdarúgócsapatunk 5-1-s vereséget szenvedett az MTK vendégeként a bajnokság 14. fordulójában.

Öregfiúk: kiélezett meccsen játszottunk döntetlent

Kétszer is egyenlítettünk a Pénzügyőr elleni 2-2-es döntetlen alkalmával.