2024. április 29.
Öregfiúk: Tízig meg sem álltunk, kiütéses győzelem!
Palásthy négyet, Bokros hármat lőtt a Halászteleknek, Fábio, Dell’elce és Ujfalusi is eredményes volt.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk a Honvéd elleni bajnoki után a Halásztelek együttesét fogadta az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban a bajnokság 19. fordulójában.

Nagyszerűen kezdtük a találkozót, Fábio góljával már a 14. percben megszereztük a vezetést (1-0). Nyolc perccel később Dell’elce duplázta meg előnyünket, majd az első félidőben Palásthy mesterhármast lőtt, így 5-0-val mentünk a pihenőre. A fordulás után két perc telt el, amikor Bokros lőtte a hatodikat, majd percekkel később Palásthy ismét betalált, így már 7-0-ra vezettünk. Az 54. percben Bokros révén jött a nyolcadik Fradi-gól, majd Ujfalusi is feliratkozott a gólszerzők közé. Kilenc perccel a rendes játékidő vége előtt Bokros is meglőtte mesterhármasát, ezzel pedig beállította a 10-0-s végeredményt.

Öregfiúk labdarúgócsapatunk legközelebb május 6-án, hétfőn a Goldball’ 94 FC vendégeként lép pályára.

Férfi labdarúgás,
Öregfiúk I. osztály, 19. forduló

FTC-Halásztelki 10-0 (5-0)
Budapest, FTC-MVM Népligeti Sportközpont

FTC: Sikur – Ebedli (Bokros, 41.), Fábio, Dell’elce (Kovács, 50.), Csiszár – Lazic (Lengyel, 41.), Lisztes (Ujfalusi, 41.), Szalai (Győri, 41.), Schrancz (Orosz, 41.) – Palásthy, Jovánczai (Janetka, 50.)
Vezetőedző: Dzurják József

Az FTC gólszerzői: Fábio (14.), Dell'elce (22.), Palásthy (30., 33., 40., 47.), Bokros (42., 54., 71.), Ujfalusi (69.)

Öregfiúk: döntetlen az RTK ellen

Hiába fordítottunk egygólos hátrányból, 2-2-es döntetlent játszottunk az RTK vendégeként.

Fradi-Újpest Marcaliban

Május 12-én öregfiúk labdarúgócsapatunk Marcaliba látogat.

Öregfiúk: 13 gólt lőttünk a Goldballnak

Győri négy, Palásthy kettő, Bokros, Orosz, Keller, Lazic, Fábio, Lengyel és Janetka egy-egy gólt szerzett.

Sportpark átadás Domoszlón a Fradival

Május 4-én, szombaton délután Domoszlóra látogat a Ferencváros öregfiúk labdarúgócsapata.

Majális a Fradival Taksonyban

Május elsején a Végh István Utánpótláscentrumban lép pályára öregfiúk együttesünk.

Nagyot küzdöttünk, de kikaptunk a Honvéd otthonában

A második félidőben kétszer is betaláltunk, közel volt a pontszerzés, de a Honvéd örülhetett a végén.

17 gólt lőttünk az Ikarusnak

Bokros 5, Palásthy 3, Ujfalusi és Völgyi 2-2, Csiszár, Jovánczai, Lengyel, Lazic és Fábio 1-1 gólt szerzett.