2024. május 13.
Három aranyérem a jubileumi 20. Fradi Kupán
Akrobatikus tornászaink remekeltek az Elek Gyula Arénában megrendezett rangos versenyen.

A szokásoknak megfelelően az Elek Gyula Arénában rendezték meg az újabb Fradi Kupa akrobatikus torna versenyt, amely jubileumához érkezett, hiszen ez volt a 20.

A versenyen remekeltek a Fradi tehetségei és felnőtt tornászai. Gyermek párosban az Eskutics-Hennel Olívia, Kiskartalyi Mila kettős nyert, junior vegyes párosban a ferencvárosi Paunoch Izabella a BASE-s Stefán Márrkal együtt szintén aranyérmes lett. Az utóbbi hetekben a felnőtt mezőnyben kiválóan szereplő Király Jázmin, Meleg Dóra, Molnár Jázmin összeállítású hármas egységünk ismét a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

Rajtuk kívül még egy-egy ezüst- és bronzérmet szereztek a Fradi akrobatikus tornászai.

XX. Fradi Kupa
Gyermek
Páros: 1. FTC (Eskutics-Hennel Olívia, Kiskartalyi Mila), 6. FTC (Szilágyi Liza, Szőke Noémi)
Hármas: 4. FTC (Gönczöl Amira Kitt, Müller Anna, Szőke Nóra Abigél), 5. FTC (Magyari Dorka, Soltész Martina, Szegedi Gréta)
Youth, páros: 4. FTC (Barna Kata, Papp Letícia)
11-16 évesek
Páros: 3. FTC (Schneider Lara Bianka, Varga Lili Izabella)
Hármas: 4. FTC (Fóti Zsófia, Sándor Zita, Szabó-Schandl Gréta)
12-18 évesek, hármas: 4. FTC (Bodnár Lilla, Nádasi Szaffi Vica, Radvánszki Réka)
Junior
Vegyes páros: 1. Paunoch Izabella (FTC), Stefán Márk (BASE)
Hármas: 2. FTC (Buzási Éva, Horváth Éva, Vadász Heléna)
Felnőtt, hármas: 1. FTC (Király Jázmin, Meleg Dóra, Molnár Jázmin)

Gerendán és talajon nem jutott döntőbe Székely Zója

Eb-ezüstérmes tornászunk gerendán 15. lett, míg talajon a 23. helyet szerezte meg.

Torna Vk: Székely Zója döntős felemáskorláton

Eb-ezüstérmes tornászunk első helyen jutott döntőbe a szlovéniai Világkupán.

Egy nap Székely Zójával - ígérjük, megéri!

Egy teljes napot töltöttünk tornászunkkal, aki őszintén beszélt a mindennapjairól - VIDEÓ

Tarolt a Ferencváros a csapatbajnoki fordulóban

Az FTC-Telekom mind a négy fiú tornacsapata aranyérmet nyert.

Remekül szerepelt Závory Szilárd Várnán

Tornászunk fontos tapasztalatokkal gazdagodott a Világkupa-sorozat bulgáriai hétvégéjén.

Torna: bronzérmes lett leány serdülőcsapatunk

Serdülőcsapatunkban ketten a gyermek korosztályból versenyeztek a hétvégi országos bajnokságon.

Tarolt a Fradi! Négy korosztály, négy aranyérem

Utánpótlás fiú tornászaink fantasztikusan kezdték a korosztályos csapatbajnoki versenyeket.