Irány Érd és Norvégia!

2017. november 14., kedd 10:32 | 8 napja 19 órája 42 perce
Női csapatunk két, rendkívül fontos mérkőzéssel (Érd és Larvik) zárja az elmúlt egyhónapos erőltetett menetet, férfi felnőtt együttesünk NB I-es mérkőzését pedig először közvetíti a évé az idén. A heti ferencvárosi kézilabdaprogram.
Irány Érd és Norvégia!

November 14., kedd:
Leány serdülő, I osztály, Budaörs: Budaörs - FTC-Allimax 18.45

Leány serdülő, III. osztály, Budapest, Újlak utcai Általános Iskola: XVI. kerületi KMSE – FTC II.-Debt Invest 17.25

November 15., szerda
Női felnőtt NB I, Érd: Érd – FTC-Rail Cargo Hungaria 17.00 (TV: M4 Sport)

Férfi ifjúsági I. osztály, Veszprém: Veszprémi KKFT Felsőörs – FTC-Diagnosticum 17.45

Fiú serdülő, I. osztály, Veszprém: Veszprémi KKFT Felsőörs – FTC-Pensio 16.00

Fiú serdülő, II. osztály: Telekom Veszprém II. – FTC, Veszprém 14.30

November 17., péntek
Női ifjúsági I. osztály: Budaörs – FTC-NYC 18.45

November 18., szombat
Férfi felnőtt NB I, Komló: Sport36-Komló – FTC 13.30 (TV: M4 Sport)

Férfi felnőtt NB II, ÁMK Sportcsarnok: Csepel DSE – FTC U22-Diagnosticum, 16.00

Férfi ifjúsági III. osztály, ÁMK Sportcsarnok: Csepel DSE – FTC II.-Pensio 14.00

Női ifjúsági III. osztály, Elek Gyula Aréna: FTC II.-Allimax – Bajai KSE 14.30

Gyermekbajnokság, Építők Sportcsarnok, fiú U14, 2. osztály: FTC-Mikolik Sport School 13.00, Angyalföldi Sportiskola-FTC 15.00

Gyermekbajnokság, Vasas edzőcsarnok, leány U13 2. osztály: FTC-Mivitotal - ÓKSI SE 10.00, Csepel DSE – FTC-Mivitotal 12.00

Kisiskolás versenyek, fiú U9, Testnevelési Egyetem: FTC-Angyalföldi Sportiskola 12.30, Tempo KSE – FTC I.-Mile 13.10, Kézilabda Utánpótlás KFT-FTC II. 13.50, FTC I.-Mile – Kézilabda Utánpótlás KFT 15.10

November 19., vasárnap:
Női Bajnokok Ligája, Norvégia: Larvik – FTC-Rail Cargo Hungaria 15.00 (TV: Sport 1)

Gyermekbajnokság fiú U14, 1. osztály, Komló: Komló Sport-FTC I. 10.00, FTC I.-Pénzügyőr SE 12.00

Gyermekbajnokság leány U13, 1. osztály, Budaörs: FTC-Debt Invest – XVI. kerületi KMSE 10.00, Szigetszentmiklós - FTC-Debt Invest 13.00

Kisiskolás versenyek leány U9, Pénzügyőr Sportcsarnok: FTC I.-Angyalföldi Sportiskola 10.20, RÉV TSC-FTC I. 11.40