Rangadók hete

2017. október 9., hétfő 23:52 | 10 napja 10 órája 52 perce
Hazai női BL-meccs, Veszprémben és Szegeden szerepel a férfi felnőtt csapatunk, szerdán pedig svájci vendégek lesznek a Népligetben.
Rangadók hete

Október 10., kedd
Férfi NB I.
Telekom Veszprém – FTC, Veszprém Aréna, 18 óra

Férfi ifjúsági III. osztály
FTC-Pensio – Holler, Faház, 18 óra


Október 11. szerda
Női serdülő III. osztály
FTC-Debt Invest – Szent István-OKSI SE, Faház, 16:30 óra

Október 11-én, szerdán a Faházban 10:30 és 14:30 óra között a férfi utánpótlás csapataink három edzőmérkőzést játszanak svájci csapatok ellen!

Október 13., péntek
Férfi serdülő I. osztály
FTC-Pensio – Vác, Faház, 16:45 óra

Férfi ifi I. osztály

FTC-Diagnosticum – Vác, Faház, 18:30 óra

Férfi serdülő II. osztály
Tata – FTC, Tata, Eötvös J. Gimnázium, 17:15 óra


Október 14., szombat
Női Bajnokok Ligája
FTC-Rail Cargo Hungaria – Larvik, Dabas, OBO Aréna 18 óra

Női serdülő I. osztály
FTC-Allimax – Kisvárda, Elek Gyula Aréna, 13 óra

Női ifi első osztály
FTC-NYC – Kisvárda, Elek Gyula Aréna, 14:45

Női ifi III. osztály
FTC-Allimax – Kiskunhalas, Elek Gyula Aréna, 16:30 óra

Gyermekbajnokság
Fiú U14 II. osztály

FTC – BVSC-Zugló, Faház, 9 óra
FTC – ASI, Faház, 15 óra

Lány U13 I. osztály
ASI–FTC-Debt Invest, Érd, Treff Sportcsarnok 10 óra
FTC-Debt Invest–Szigetszentmiklós, Érd, 12 óra

Október 15. (vasárnap)
Férfi NB I
Szeged–FTC, Szeged, 16 óra

Férfi NB II
Budai Farkasok – FTC-Diagnosticum (U22), Bálint Márton Ált. és Középiskola, 17 óra

Gyermekbajnokság:
Fiú U14 I. osztály

FTC – Komló, Budakalász, Sportcsarnok, 13 óra
Budakalász – FTC, Budakalász, Sportcsarnok, 15 óra

Lány U13 II. osztály
BVSC-Zugló – FTC-Mivitotal, Fáy utca, 9 óra
FTC-Mivitotal – Csepel, Fáy utca, 11 óra

Fiú U9
FTC II – Csepel, Csepel, Kazinczi F. Ált. Isk tornaterem, 13:50 óra
Kispest – FTC II, Csepel, Kazinczi F. Ált. Isk tornaterem, 15:50 óra
ASI – FTC-Mile, Csepel, Kazinczi F. Ált. Isk tornaterem, 16:30 óra
FTC-Mile – Kézilabda utánpótlás KFT, Csepel, Kazinczi F. Ált. Isk tornaterem, 18 óra

Leány U9
Csepel – FTC, Csepel, Csepel, Kazinczi F. Ált. Isk tornaterem, 8:30 óra
Emericus KSE – FTC, Csepel, Kazinczi F. Ált. Isk tornaterem, 9:50 óra