2017. május 28., 17:00 | 18 órája 29 perce
A Ferencváros U15-ös vízilabda-csapata nyerte az ifjúsági Bajnokok Ligáját!
Köszönet a szurkolóknak

2017. május 26., 20:38 | 2 napja 14 órája 51 perce
Bíró Blanka elmondta, a Békéscsaba ellen mutatott látványos játékkal szerették volna megköszönni a szurkolóknak az egész éves támogatást.
Éremátadás

Éremátadás

2017. május 26., 20:14 | 2 napja 15 órája 15 perce
A bajnokság végén női és férfi kézilabda-csapatunk tagjai átvették ezüst- és aranyérmeiket – VIDEÓ!
Ünnep az arénában

2017. május 26., 19:13 | 2 napja 16 órája 16 perce
Szép számú közönség előtt búcsúztatta az idényt a kézilabda szakosztály: a lányok utolsó bajnokiján mindkét felnőtt csapatunk átvette az érmeket.
Dupla éremátadó

2017. május 25., 13:35 | 3 napja 21 órája 54 perce
Pénteken búcsúztathatják szurkolóink a Magyar Kupa-győztes női csapatot és a bajnoki címet szerző férfi együttest – a belépő mellé ajándék is jár!
Történelmi szezon

2017. május 24., 15:07 | 4 napja 20 órája 22 perce
Férfi kézilabdázóink minden mérkőzésüket megnyerték az NB I/B 2016-2017-es szezonjában. Ott voltunk az utolsó, mindent eldöntő mérkőzésen - VIDEÓ!
Váratlan, aztán sima

2017. május 23., 17:46 | 5 napja 17 órája 43 perce
Az Elektromos Sportcsarnokban lépett pályára női kézilabdacsapatunk a K&H női kézilabda liga 25. fordulójában.
Öt arany

Öt arany

2017. május 23., 13:50 | 5 napja 21 órája 39 perce
A Ferencváros fiatal szinkronúszói taroltak a monori XIII. Delfin Kupán.
Előszezonra készülve

2017. május 23., 12:30 | 5 napja 22 órája 59 perce
A Ferencváros jégkorong-szakosztálya nyilvánosságra hozta a 2017-18-as idény előszezonbeli felkészülési mérkőzéseinek menetrendjét.
Megemlékezés

2017. május 23., 00:01 | 6 napja 11 órája 28 perce
Öt esztendeje hunyt el a Ferencvárosi Torna Club kiemelkedő alakja, Elek Gyula.
Az utolsó hét

2017. május 22., 18:20 | 6 napja 17 órája 9 perce
Kedden és pénteken lép már csak pályára az FTC-Rail Cargo Hungaria a 2016/2017-es szezonban – az évzáró mérkőzés egyben közönségtalálkozó is lesz.
Újabb fehérvári érkezett

2017. május 22., 17:04 | 6 napja 18 órája 25 perce
A Ferencváros jégkorongcsapatában folytatja pályafutását a Fehérvári Titánok támadója, Tóth Renátó.
Érmek az előválogatón

2017. május 22., 12:39 | 6 napja 22 órája 50 perce
A Ferencváros vívói két érmet szereztek a hétvégi esztergomi kadet és junior tőr válogatón.
Kölcsönös tisztelet

2017. május 20., 20:14 | 8 napja 15 órája 15 perce
Anton Tiselj szerint a Fradi jobb csapat, mint a Debrecen, és ezt meg is mutatta ezen a mérkőzésen. A sajtótájékoztatón elhangzottakat olvashatják.
Biztos az ezüst

2017. május 20., 19:14 | 8 napja 16 órája 15 perce
Magabiztosan, nagy kedvvel kézilabdázva verte az FTC-Rail Cargo Hungaria a Debrecent, ezzel eldőlt, hogy a második helyen fejezi be a szezont.
100%-os bajnoki cím

2017. május 20., 16:07 | 8 napja 19 órája 22 perce
Csapatunk hibátlan teljesítménnyel nyerte meg a bajnokságot és történelmi bravúrt ért el.
Csibi, az alapember

2017. május 20., 12:47 | 8 napja 22 órája 42 perce
Hónapokon át dolgozott azon Elek Gábor és Faluvégi Dorottya, ami most végre tökéletesen működött, de fiatal szélsőnk nemcsak ezzel elégedett.
Válogatottat igazoltunk!

2017. május 19., 18:33 | 9 napja 16 órája 56 perce
Jégkorong-szakosztályunk hivatalosan is bejelentette, hogy szerződést kötött a MAC tízszeres válogatott jobbszélsőjével, Könczei Áronnal.
Éremeső a Hullám Kupán

2017. május 16., 12:33 | 12 napja 22 órája 56 perce
Szinkronúszó szakosztályunk ifjú versenyzői kilenc dobogós helyezéssel tértek haza a pécsi Hullám Kupáról.
Az utolsó tánc

2017. május 16., 09:44 | 13 napja 1 órája 45 perce
Egyetlen győzelem választaja el az Adorján legénységet a 100%-os bajnokságtól, Balassagyarmatra utazik férfi kézilabda csapatunk.