Vasárnap 16.30-tól lép pályára öregfiúk-csapatunk a Tolna megyei Dunakömlődön.

2016. május 27., 16:18 | 1 napja 13 órája 25 perce
A Fradi Szurkolói Kedvezménykártya Rendszernek köszönhetően Indonéziába is eljuthatnak drukkereink!

2016. május 27., 14:10 | 1 napja 15 órája 33 perce
Duplázó női labdarúgó-csapatunk öt játékost ad a Bosznia-Hercegovina és Törökország ellen készülő magyar válogatottba.

2016. május 26., 15:52 | 2 napja 13 órája 51 perce
Az FTC és a válogatott csapatorvosa, dr. Pánics Gergő felügyeli majd Gera Zoltán itthoni gyógyulását.
Minden eldől

2016. május 26., 15:44 | 2 napja 13 órája 59 perce
Második számú női labdarúgó-csapatunk 3-2-es győzelme után szombaton az ötödik hely megszerzéséért lép pályára az Astra ellen.
A Fradi a mindenem

2016. május 26., 12:59 | 2 napja 16 órája 44 perce
Rákosi Gyula nyilatkozott a megtisztelő felkérésről, a feladatokról és a jelenlegi sikerekről - VIDEÓ!
Éves közgyűlés

2016. május 26., 11:08 | 2 napja 18 órája 35 perce
Klubunk legendáját, Rákosi Gyulát elnökségi tagnak választotta meg a közgyűlés.
Jobbulást, Gerzson!

2016. május 26., 10:30 | 2 napja 19 órája 13 perce
Gera Zoltán kisebb betegséggel küzd, a válogatott továbbra is kemény munkát végez Ausztriában.
Végig a pályán

2016. május 26., 09:21 | 2 napja 20 órája 22 perce
Cristian Ramírez végigjátszotta Ecuador mezében az Egyesült Államok elleni barátságos mérkőzést. Ramírezék 1-0-s vereséget szenvedtek.
Az elit közelében

2016. május 25., 13:05 | 3 napja 16 órája 38 perce
Eb-játékosaink száma nemzetközi szinten is kiemelkedő. Az Atlético Madrid, a PSG, vagy a Leicester City is mögöttünk van a listán - INFOGRAFIKA.
Szívesen látott vendég

2016. május 24., 16:05 | 4 napja 13 órája 38 perce
Az FTC bajnok és kétszeres Magyar Kupa-győztes edzője korábbi klubjainál, a Hansa Rostocknál, valamint a Laziónál járt látogatóban.
UP-eredmények

2016. május 24., 11:09 | 4 napja 18 órája 33 perce
U16-os csapatunk közelebb került a bajnoki címhez, másik utánpótlás labdarúgó-együtteseink viszont távoldtak a dobogótól. Heti összefoglaló.
Egyedülálló bravúr

2016. május 24., 09:26 | 4 napja 20 órája 17 perce
A Ferencváros az egyetlen klub Európában, amelynek férfi és női labdarúgó-csapata is duplázott hazájában a 2015/16-os idényben.
Győzelem a derbin!

2016. május 23., 21:38 | 5 napja 8 órája 5 perce
Öregfiúk labdarúgó-csapatunk parázs mérkőzésen 2-1-re legyőzte a nagy rivális Újpestet a Népligetben.
Mindent vitt a Fradi!

2016. május 23., 21:15 | 5 napja 8 órája 28 perce
Férfi csapatunk után női labdarúgóink is megnyerték az itthoni bajnokságot és kupát is. Az aranymeccs Fradi-góljai és az ünneplés pillanatai – VIDEÓ!
Örömszavak

Örömszavak

2016. május 23., 21:05 | 5 napja 8 órája 38 perce
Női labdarúgó-csapatunk zsinórban második bajnoki sikere után vezetőedzőnk, Dörnyei Balázs értékelt.
BAJNOKCSAPAT!

2016. május 23., 15:40 | 5 napja 14 órája 3 perce
Női labdarúgó-csapatunk idegenben is nyert (1-3), így kettős győzelemmel védte meg bajnoki címét!
A Báró útján

2016. május 23., 13:28 | 5 napja 16 órája 15 perce
A VVK- és KEK-döntős Bálint László mesél sikerekről, hullámvölgyekről, a mai Fradiról és a közelgő Eb-ről – INTERJÚ!