"deaki dora"

19266

Megtiszteltetés volt

2018. január 18., 10:25 | 1 éve 1 hónapja 1 napja 5 órája 46 perce
Először jöhetett sajtótájékoztatóra Bánfai Kíra, aki élete második NB I-es meccsén hat gólt szerzett a Kecskemét ellen.
16983

Nehéz elköszönni

2017. június 2., 13:23 | 1 éve 8 hónapja 17 napja 2 órája 48 perce
Nem hosszabbít szerződést a Ferencváros Szarka Adriennel, így hét év után távozik a klubtól a balszélső, aki az utolsó Fradi-mezben lejátszott bajnoki mérkőzésének utolsó másodpercében szerzett góllal búcsúzott.
11713

Siófok-FTC 24-26

2015. október 3., 09:24 | 3 éve 4 hónapja 16 napja 6 órája 47 perce
Nagyot küzdve nyerte meg a rangadót Siófokon női kézilabdacsapatunk.
6405

Siófokon is nyertünk

2014. február 26., 18:05 | 4 éve 11 hónapja 23 napja 22 órája 6 perce
19-32-re győzött Siófokon az FTC-Rail Cargo Hungaria.
5397

A negyedik összecsapás

2013. november 5., 17:49 | 5 éve 3 hónapja 13 napja 22 órája 22 perce
Szerdán idén utoljára játszanak magyar bajnoki mérkőzést a Népligetben a ferencvárosi kézilabdás lányok.
4299

Biztató bemutatkozás

2013. július 23., 18:11 | 5 éve 6 hónapja 26 napja 22 órája
Kedden játszotta első edzőmérkőzését az FTC-Rail Cargo Hungaria a 2013/2014-es idényben. A mutatott játék biztató lehet a jövőre nézve.
3914

Lezárult a szezon

2013. május 27., 12:25 | 5 éve 8 hónapja 23 napja 3 órája 46 perce
A Magyar Kupa döntőjével véget ért a 2012/2013-as idény. A szezonról két távozó játékosunkat Dajka Bettinát és Deáki Dórát kérdeztük.-VIDEÓ!
3895

Újra döntőben

2013. május 25., 16:48 | 5 éve 8 hónapja 25 napja -1 órája 23 perce
Az FTC-Rail Cargo Hungaria bejutott a Magyar Kupa döntőjébe, miután kilenc góllal legyőzte a Kiskunhalas csapatát.
3696

Biztató jövőkép

2013. április 29., 11:55 | 5 éve 9 hónapja 21 napja 4 órája 16 perce
Hétfő délelőtt sajtótájékoztató keretében jelentette be az FTC Kézilabda Szakosztálya a következő szezon új igazolásait.
3234

Csak előre nézek

2013. március 6., 16:05 | 5 éve 11 hónapja 13 napja 6 perce
Deáki Dóra térdét hétfőn megműtötték, aki már csak a jövőre koncentrál és dolgozik azon, hogy mihamarabb visszatérjen a pályára.
3132

Nem volt kérdés

2013. február 23., 18:28 | 5 éve 11 hónapja 26 napja 21 órája 43 perce
Az FTC-Rail Cargo Hungaria a Dunaújváros együttesét fogadta szombat este a Népligetben, ahol hat góllal nyertek Deákiék.
3109

Ez a közeg hatalom

2013. február 20., 17:27 | 5 éve 11 hónapja 29 napja 22 órája 44 perce
A Bajnokok Ligája középdöntőjének első három fordulója lezárult. A visszavágók kezdete előtt a két csoport élén két magyar csapat áll. Az eltelt időszakról és a lehetőségekről Szarka Évát kérdeztük.
2994

Hasznos debreceni győzelem

2013. február 7., 10:34 | 6 éve 12 napja 5 órája 37 perce
Szerdán hat góllal nyert Debrecenben az FTC-Rail Cargo Hungaria. A bajnoki győzelemről Deáki Dórát kérdeztük. - VIDEÓ!
2919

Cifra, Zácsik: 3 more years

2013. január 30., 11:21 | 6 éve 20 napja 4 órája 50 perce
Cifra Anita and Zácsik Szandra signed their new contracts for three further years.
2904

Cifra,Zácsik: újabb 3 év

2013. január 29., 11:46 | 6 éve 21 napja 4 órája 25 perce
Cifra Anita és Zácsik Szandra három évre szóló szerződést írtak alá.
2588

Győztes évzárás

2012. december 30., 18:56 | 6 éve 1 hónapja 19 napja 21 órája 15 perce
Nyolc góllal nyert az FTC-Rail Cargo Hungaria 2012 utolsó találkozóján. Az érdieket legyőzve tovább erősítették második helyüket bajnoki a tabellán.
2366

Öten vágnak neki

2012. november 30., 18:55 | 6 éve 2 hónapja 19 napja 21 órája 16 perce
December 4-én lép pályára először a magyar válogatott a szerbiai Európa-bajnokságon. A csoportmérkőzéseken öt ferencvárosi játékos képviseli klubunkat.
2155

Kilenc válogatott

2012. november 6., 10:20 | 6 éve 3 hónapja 13 napja 5 órája 51 perce
A magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte bő keretét a decemberi Európa-bajnokságra.
2041

Bizonyítási lehetőség

2012. október 24., 07:58 | 6 éve 3 hónapja 26 napja 8 órája 13 perce
Szerdán Dunaújvárosba látogat az FTC-Rail Cargo Hungaria. A soron következő bajnoki mérkőzésről Deáki Dórát és Elek Gábort kérdeztük - VIDEÓ!
1687

Deáki is a keretben

2012. szeptember 10., 13:54 | 6 éve 5 hónapja 9 napja 2 órája 17 perce
Keretet hirdetett a magyar női kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya a csehországi tornára. Az FTC-Rail Cargo Hungaria csapatát hatan képviselik.