Fradi TV az M4 Sporton!

2018. január 1., hétfő 11:33 | 9 hónapja 16 napja 14 órája 51 perce
Az év első adásában felidézzük a Ferencváros második Közép-európai Kupa-győzelmét, láthatják majd Szucsánszki Zitát, Babos Ádámot és légiós labdarúgóinkat ételkóstolás közben.

Ha kedd, akkor Fradi TV! Következő adásunkat január 2-án, kedden, 17.58-től nézhetik meg az M4 Sporton!

2017-ben ünnepeltük a Ferencváros második Közép-európai Kupa-győzelmének 80. évfordulóját. A menetelés és a Lazio elleni döntő történetét idézzük fel.

A Fradi és a magyar női kézilabda-válogatott irányítója, Szucsánszki Zita márciusban hosszú idő óta először hagyta ki a válogatott összetartást. Zizit otthonában látogattuk meg.

Április elején a Nemzetközi Torna Szövetség többszörös magyar bajnok tornászunkról, Babos Ádámról nevezte el az általa bemutatott gyakorlatot. Ismerjék meg a „Babost”.

Három légiós labdarúgónkat különleges tesztnek vetettük alá: a magyar konyha legjavát felszolgálva kíváncsiak voltunk, ki, hogyan birkózik meg a kocsonyával, vagy éppen a pacallal.