FTC-DVTK 4-0

2018. május 27., vasárnap 15:50 | 6 hónapja 14 napja 1 órája 3 perce
Labdarúgócsapatunk magabiztos, 4-0-s győzelmet aratott a DVTK ellen!

A mérkőzés előtt

Második helyen álló csapatunk a DVTK ellen játszik a szezon utolsó hazai mérkőzésén. A hátrányunk három pont a Videotonnal szemben.

A mérkőzés előtt Janek Sternberg ITT, Thomas Doll pedig ITT mondta el várakozásait.

A kezdőcsapat: Dibusz – Lovrencsics G., Botka, Blazic, Pedroso – Gorriaran, Spirovski – Varga, Paintsil, Bőle – Böde. A kispadon Holczer, Batik, Georgijevic, Nagy D., Priskin és Sternberg vár bevetésre.

Elkezdődött a mérkőzés.

A harmadik perc elején egy előrevágott labdát kellett kivágnia Tamásnak Böde elöl.

Varga beadásába senki sem tudott beleérni, Bőle próbált labdához jutni, de szögletre mentettek.

OTT A GÓL! A 9. percben Pedroso remek beadása után Böde üresen érkezett, és a kapuba lőtt! 1-0!

Botka csúszott be nagyszerű ütemben, és szögletre mentett Bacsa elöl!

Lovrencsics beadása volt pontatlan.

A második is megvan! Varga indította Gorriarant, aki bepasszolta a labdát, Paintsil pedig laposan befejelte!

Ismét Pedroso adta be Bödének, ezúttal viszont nem sikerült jól eltalálni a labdát.

Varga beadását Botka fejelte kapura, Rados védett, Böde ismétlése már nem volt jó.

Spirovski csinálta meg a cselt, de mellégurított.

Varga lapos beadása Tamáson megpattant, szöglet jöhet...

... lehúzta Rados.

A 43. percben Ugrai lövésére Botka és Blazic is csúszott, elkerülte így a kaput.

Vége az első játékrésznek.

Elkezdődött a második félidő.

A 49. percben Bőle ugratta ki remek helyzetben Paintsilt, aki egy az egyben mehetett a kapusra, de mellé pöccintett.

Az 54. percben Pedrosónak kellett nagyot mentenie!

Ugrai lövését fogta Dibusz.

Áll a játék a pirotechnika miatt.

Az első cserénk: Vargát Nagy Dominik váltja.

Paintsil beadását fogja Rados.

Bőle helyén Priskin folytatja.

A 73. percben Spirovski tizenhatoson kívüli lövése pattant ki a kapusról, az ismétlés már nem sikerült.

A pályán Hajnal.

Lovrencsics ugratta ki Nagyot, az éles szögből érkező lövést kiütötte Rados.

GÓÓÓL!!! HAJNAL TAMÁS! Paintsil futott fel a jobb oldalon, majd legurított Hajnalnak, aki magabiztosan befejezte az akciót! 3-0!