FTC-Videoton 3-1

2017. december 2., szombat 16:04 | 6 hónapja 18 napja 18 órája 21 perce
Labdarúgó-csapatunk 3-1-es győzelmet aratott a Videoton ellen!

A mérkőzés előtt

NB I-es labdarúgóink a bajnokság 18. fordulójában a listavezető Videotont fogadják a Groupama Arénában. A mieink mindössze három pont lemaradással a második helyen állnak.

A mérkőzés előtt Dibusz Dénes ITT, míg Thomas Doll ITT mondta el várakozásait.

A kezdőcsapat: Dibusz - Lovrencsics G., Otigba, Blazic, Botka - Spirovski, Gorriaran, Leandro, Varga - Paintsil - Lovrencsics B.

Elkezdődött a mérkőzés.

A hetedik percben Paintsil hozta játékba Vargát a tizenhatoson belül, ám a játékvezető lest ítélt.

Tíz percnyi játék után még nem alakult ki komolyabb helyzet, a mezőnyben folyik a játék.

Spirovski ugratta ki Vargát aki éles helyzetből megpróbálta átemelni a kapus felett a labdát, de tisztázott a védelem.

A 19. percben egy beívelt labdára Dibusznak kellett kimozdulnia.

Lovrencsics Gergő passzolt le a tizenhatos vonalánál álló Gorriarannak, a megpattanó lövést fogta Kovácsik, de már a játékvezető is fújt.

GÓÓÓL! A 34. percben Spirovski szerzett meg egy lecsorgó labdát a tizenhatos előterében, lapos, sarokra tartó lövését pedig nem tudta fogni a kapus. Vezetünk!

Scepovic hátulról érkező becsúszásáért csak sárgát kap...

A 38. percben Varga szögletét Otigba fejelte nem sokkal mellé.

Botka távoli lövése nem okozott veszélyt.

Lovrencsics Balázs remek labdakezelése után a 40. percben Gorriaran lőhetett távolról, nem sokkal ment fölé!

Gorriaran tört be agilisan a tizenhatosra, remek szólója végén kijött rá a kapus, szöglet következhetett, ami azonban nem volt veszélyes.

OTT A MÁSODIK!!!!! Gorriaran adott remek ütemű indítást Paintsilnak, aki gyorsabb volt védőjénél, el is fektette, majd kilőtte a bal felsőt!

Vége az első félidőnek.

Elkezdődött a második játékrész.

Scepovic gyenge próbálkozása kerülte el a kapunkat az 56. percben.

Az 58. percben Varga készített le Lovrencsics Balázsnak, akinek a lövésébe beleértek, ám pont így lett veszélyes.

Varga ívelt Lovrencsics Balázsnak, aki lekészítette Leandrónak, a lövés azonban fölé ment.

A 69. percben Paintsil ívelt középre Lovrencsics Balázsnak, a fejes nem sokkal ment mellé.

Ezúttal Leandro fejese járt közel a gólhoz!

Suljic kötényt kapott Gorriarantól, majd dühből fellökte Botkát. Jó szögből lőhetünk szabadrúgást.

Lovrencsics Gergő csúsztatása nem volt pontos.

Lazovic góljával szépít a Videoton.

Lovrencics Balázs került helyzetbe, védett Kovácsik.

Thomas Doll kihasználja első cseréjét: Lovrencsics Balázs helyén Amadou Moutari.

A rendkívül hasznosan játszó Gorriarant Batik váltja.

ÚJABB GÓL! Paintsil csapott le egy gurított labdára, szemtől-szemben volt a kapussal, Kovácsik ki jött rá, ám eljutott a labda Amadouhoz, aki a kapuba emelt! 3-1!

A rendes játékidő utolsó percében Paintsil szólója után fölé lőtt.

Varga is megkínálta egy lövéssel a kapust.