2018. december 16., vasárnap 20:05 | 1 hónapja 1 napja 8 órája 59 perce
Labdarúgócsapatunk elveszítette a MOL Vidi elleni rangadót, de így is a tabella élén telel. Ebben a cikkünkben élő közvetítésünket olvashatják.

MOL Vidi: Kovácsik - Nego, Vinícius, Juhász, Stopira - Nikolov, Hadzic, Pátkai - Kovács I. (Berecz, 92.) - Hodzic (Huszti, 86.), Milanov (Scepovic, 63.)
FTC: Dibusz - Lovrencsics G. (Csernik, 16.), Blazic, Otigba, Heister - Sigér, Leandro (Finnbogason, 81.) - Varga R. (Bőle, 45+4.), Petrjak, Gorriaran - Lanzafame
Gól: Hodzic (30.), Scepovic (67.), ill. Petrjak (37.)
Sárga lap: Kovács (9.), Hadzic (16.), Milanov (63.) ill. Leandro (53.), Bőle (63.)

Összefoglaló ITT!

Élő közvetítés

94. perc: véget ért a mérkőzés.

93. perc: Bőle szögletét Vinícius kifejelte.
92. perc: Kovács helyett Berecz a pályán.
91. perc: Finnbogason csúztatta meg a labdát Lanzafame elől Kovácsik mentett.
90. perc: négy perc hosszabbítás lesz!
90. perc: Finnbogason beadása után felszabadítottak a Vidi védői, majd Petrjak is középre ívelt, de Kovácsik védett.
86. perc: Huszti váltotta Hodzicot.
85. perc: Bőle beadását Kovácsik húzta le.
83. perc: Sigér indult meg nagyszerűen, majd kiválóan indította Petrjakot, aki megint megpróbálta átemelni Kovácsikot, ezúttal azonban elakadt a labda a védőkben.
82. perc: gyorsan elvégzett szabadrúgás, Gorriaran indította Lanzafamét, aki az alapvonalon még elérte a labdát, de már nem tudta középre tenni.
81. perc: Leandro helyett Finnbogason a pályán.

Újabb Vidi-játékos (ezúttal Hadzic) ápolása miatt áll a játék.

79. perc: szöglet a másik oldalról is, Juhász beadása Heisterről pattant az oldalhálóra.
78. perc: Hodzicot szerelte Blazic, szögletre pattant róla a labda.
74. perc: Gorriaran szép cselek után indította Lanzafamét, támadónk azonban nem tudta beérni a labdát az alapvonal előtt.
72. perc: Gorriaran beadása után Lanazafame lőtt centikkel mellé.
71. perc: Pátkai felívelése után Csernik mentett nagyot Hodzic elől.

67. perc: gól, ismét vezet a Vidi. Scepovic kapott jó labdát, visszahúzta Otigba mellett, majd a jobb alsóba lőtt, 2-1.

63. perc: Milanov helyén Marko Scepovic a Vidiben.
63. perc: Bőle és Milanov veszett össze, sárga lapot kaptak mindketten.
62. perc: Leandro adott kiváló labdát Gorriarannak, aki 17 méterről lőtt, Dibusz védett.
61. perc: a másik oldalon is sarokrúgásra került sor, a lecsorgó labdát Kovács lőtte fölé ballal.
60. perc: Bőle szögletét Kovácsik húzta le.

Ezúttal Lanzafamét kell ápolni, megint tíz emberrel maradtunk rövid időre.

54. perc: Nego rúgta meg Petrjakot, de a játékvezető sípja néma maradt, így kontrát indíthatott a Vidi, melynek végén Milanov lövését Sigér blokkolta.
53. perc: sok az apró fault, ezúttal Hadzic lökte fel Lanzafamét.
53. perc: Leandro buktatta Milanovot, sárga lap.
52. perc: Csernik beadását Nego fejelte ki.
52. perc: Kovács rántotta le Petrjakot.
51. perc: Gorriaran passza után Lanzafame volt lesen.
48. perc: Milanov szögletét Dibusz kitornázta, majd az ismételt beadást megfogta.

46. perc: Folytatódott a meccs.

45+5. perc: véget ért az első félidő!

45+4. perc: Varga helyén Bőle folytatja.

Varga mégsem tudja folytatni, csere lesz.

45+1. perc: Hadzic lövése mellément.

Négy perc hosszabbítás lesz.

44. perc: Kovács beadását Blazic fejelte ki, majd Csernik indította hosszan Lanzafamét.

A gól után Vargát kellett ápolni, mert fejbe rúgta a menteni igyekvő Vinícius, de szélsőnk tudja folytatni a játékot.

37. perc: GÓÓÓL!!! Egyenlítettünk!! Lanzafame gyönyörű labdát adott PETRJAKNAK, aki megverte egy az egyben Hadzicot, majd parádésan emelte át Kovácsik felett a kapuba a labdát, 1-1!

35. perc: Petrjak indította fejjel Lanzafamét, aki lesen volt.

30. perc: megszerezte a vezetést a Vidi, Pátkai beadását Hodzic váltotta gólra, 1-0.

29. perc: újabb szép támadás! Csernik-Varga-Petrjak volt a labda útja, ukrán támadónk Lanzafamét játszotta volna meg középen, de Kovácsik mentett előle.
26. perc: Tűzijáték a Vidi kapuja előtt! Varga beadása után Sigér fejesét és Leandro lövését a védők, Lanzafame kísérletét Kovácsik hatástalanította.
26. perc: Pátkai lökte fel Petrjakot, szabadrúgás.
22. perc: Lanzafame gyönyörű labdát adott Vargának, Kovácsik azonban jól jött ki a kapujából.
21. perc: Milanov lövését védte Dibusz.
19. perc: Kovács passza után Milanov lőtt, Dibusz nagyot védett, de a Vidi csatára már lesen is volt.
17. perc: Varga passza után Csernik harcolt ki szögletet, a sarokrúgásra Sigér érkezett, de kifejelték előle a labdát, majd az újabb szögletet is tisztázták a hazaiak.
16. perc: újabb kíméletlen belépő, ezúttal Hadzic rúgta fel Lanzafamét, sárga lap.
16. perc: CSERE! Lovrencsics nem tudja folytatni, Csernik a helyén.
15. perc: Nego passza után Hadzic lőtt, a kapufáról pattant ki a labda.
14. perc: Stopira dobta fel magát a tizenhatosunkon belül Lanzafame mellett, nincs tizenegyes, de sárga lap sem.

Lovrencsicset továbbra is ápolják, így percek óta emberhátrányban futballozunk.

12. perc: Hodzic taposott rá Blazic lábára a felezővonalnál, szabadrúgás.
9. perc: újabb durva belépő a hazaiaktól, Kovács csúszott rá Lovrencsicsre, ez már sárga lap.
7. perc: a földre kerülő Pátkai megrúgta Gorriarant, de elmaradt a büntetés.
5. perc: jobb oldali szabadrúgás a Viditől, az első emberünkben, Petrjakban elakadt a beadás.
4. perc: Gorriaran blokkolta Juhász indítási kísérletét, majd a Vidi védője egy kicsit megrángatta játékosunkat.
1. perc: Lovrencsics indít máris, de Lanzafame lesen.
1. perc: elkezdődött a mérkőzés!

Érkeznek a csapatok a pályára, hamarosan kezdetét veszi a mérkőzés!

Sergei Rebrov kezdőcsapata: Dibusz - Lovrencsics G., Blazic, Otigba, Heister - Gorriaran, Sigér, Leandro - Varga R., Lanzafame, Petrjak
Cserék: Holczer, Takács, Finnbogason, Csernik, Bőle, Csonka, Lovrencsics B.

A mérkőzést megelőzően

Labdarúgócsapatunk már biztosan a tabella élén zárja az NB I őszi szakaszát. A 2018-as esztendő utolsó tétmérkőzését éppen a második helyezett, a Fradit egyelőre 17 kör után 8 pont hátrányból üldöző MOL Vidi otthonában vívjuk.

Szombaton már hóban edzettünk a rangadóra, amelyet a fehérváriak új, idén átadott stadionjában vívjuk.

A rangadó előtt Sergei Rebrov, Sigér Dávid és Otigba Kenneth is nyilatkozott a FradiMédiának.

Három olyan labdarúgó is van a keretünkben, aki eddig minden bajnokit végigjátszott a 2018/19-es idényben.