2018. május 15., kedd 9:39 | 5 napja 23 órája
U17-es és U15-ös labdarúgócsapatunk is nyert.

U19
Illés Akadémia-Haladás – FTC 2-1 (2-0)
Gólszerző: Könczey Márk

Az Illés Akadémia csapata a már NB I-ben is bemutatkozó Bamgboye duplájával vezetett az első félidőben, majd a második játékrészben Könczey szépített, de végül nem sikerült kiegyenlíteni.

U17
FTC – Videoton 2-1 (2-1)
Gólszerző: Mazzonetto Niccoló (kétszer)

U17-es csapatunk hosszú idő után ismételten győztes meccset tudhat maga mögött: Mazzonetto Nicoló első félidős duplája segítette a fiúkat a három ponthoz.

U16
FTC – Videoton 0-0
A két fél nagy küzdelem után gól nélküli döntetlent játszott.

U15
FTC – DVTK 7-1 (2-1)
Gólszerzők: Redzic Damir, Benkő Márton, Molnár Bálint, Gera Zalán (háromszor), Takács Kristóf István

A félidei 2-1 után a második játékrészben beindult a gólgyár: öt találatot sikerült szereznie együttesünknek, Gera Zalán pedig mesterhármast lőtt.

U14
FTC – DVTK 3-4 (1-3)
Gólszerzők: Ulrich Dániel Roland, Lisztes Krisztián (2)

A diósgyőriek már 3-0-ra is vezettek, de még az első félidőben szépített Ulrich. Később Lisztes kétszer is betalált, így kiegyenlítettünk. Végül azonban Jurek harmadszor is eredményes volt, így nem sikerült a bravúr nagy hátrányból.