2017. november 18., 16:29 | 13 órája 7 perce
Adorján Gábor vezetőedző szerint ekkora hibamennyiséggel senki ellen nem lehet nyerni a férfi kézilabda NB I-ben.
Sok hiba, papírforma vereség

2017. november 18., 13:19 | 16 órája 17 perce
A Ferencváros kézilabdacsapata védekezésben és támadásban nagyon sokat hibázva sima, 28-22-es vereséget szenvedett Komlón az NB I 10. fordulójában.
Tekéző kézisek

2017. november 17., 18:15 | 1 napja 11 órája 21 perce
Férfi kézilabdázóink csapatépítő délutánt tartottak a novemberi hosszú bajnoki szünetben – VIDEÓ!
Győzelemre várva

2017. november 17., 10:39 | 1 napja 18 órája 57 perce
Adorján Gábor vezetőedző szeretné, hogy szombaton, a Komló elleni idegenbeli mérkőzésen átszakadjon a gát a Ferencváros férfi kézilabdacsapatánál.
Sorsoltak a kupában

2017. november 15., 14:22 | 3 napja 15 órája 14 perce
A Cegléddel játszik a Ferencváros férfi kézilabdacsapata, ha továbbjut a Magyar Kupában.
Kettővel többet hibáztunk

2017. november 13., 13:22 | 5 napja 16 órája 14 perce
Kritikus szituációkban hibáztunk, sok átlövésgólt kaptunk és ezúttal nem volt kapusteljesítményünk sem. Nyilatkozatok férfi kézilabdacsapatunk Csurgó elleni bajnokijáról.
Nem bírtunk a Csurgóval

2017. november 12., 16:46 | 6 napja 12 órája 50 perce
Nagyon jó mérkőzést játszott újonc férfi kézilabdacsapatunk a Csurgóval, de 29-27-re kikapott a jóval rutinosabb ellenfelétől az NB I 9. fordulójában.
Bravúrral akár győzhetünk is

2017. november 8., 13:58 | 10 napja 15 órája 38 perce
A háromhetes őszi szünet után lassan jönnek a nyerhető mérkőzések férfi kézilabdacsapatunk számára. Kisebb bravúrral már vasárnap a Csurgó ellen is győzhetünk.
Fontos meccsek jönnek

2017. november 6., 11:28 | 12 napja 18 órája 8 perce
A Ferencváros női csapata a tavalyi döntős Vardar Szkopjét fogadja Dabason a Bajnokok Ligájában szombaton, de a szünet után folytatódik a férfi NB I is, a bennmaradás szempontjából fontos mérkőzésen a Csurgó látogat az Elek Gyula Arénában.
Fradi-nyeremények egy fotóért

2017. november 3., 13:42 | 15 napja 15 órája 54 perce
Kézilabda szakosztályunk meghirdeti a "Szurkolókat a lelátóra" fotópályázatot, a győztesek exkluzív nyereményekkel gazdagodnak.
Folytatódik az együttműködés

2017. november 2., 14:00 | 16 napja 15 órája 36 perce
Tovább tart az együttműködés a Ferencváros és a romániai Nagybányai Minaur Kézilabda Akadémia között.
Vége Mikita Bence szezonjának?

2017. október 30., 12:05 | 19 napja 17 órája 31 perce
A Ferencváros férfi kézilabdacsapatának egyik legtehetségesebb kézilabdázója, Mikita Bence elképzelhető, hogy már nem játszhat az idei szezonban, miután súlyos térdsérülést szenvedett a Tatabánya elleni bajnokin.
Változott az időpont

2017. október 27., 17:28 | 22 napja 12 órája 8 perce
Mégsem november elsején játszik a Ferencváros férfi kézilabdacsapata a Balatonfüreddel a Magyar Kupa 3. fordulójában.
Elmarad az edzőmeccs

2017. október 25., 11:16 | 24 napja 18 órája 20 perce
Elmarad férfi kézilabdacsapatunk csütörtökre tervezett, PLER elleni felkészülési mérkőzése.
Szerencsétlen sorsolás

2017. október 24., 14:29 | 25 napja 15 órája 7 perce
Férfi kézilabdacsapatunk a lehető egyik legnehezebb ellenfelet, a Balatonfüredet kapta a Magyar Kupa 3. fordulójának sorsolásán.
Gazdag program

2017. október 24., 12:33 | 25 napja 17 órája 3 perce
Női felnőtt csapatunk számára tovább folytatódik az erőltetett menet, miután Siófokra látogat. Heti kézilabdás program.
Felőröltek bennünket

2017. október 22., 20:32 | 27 napja 9 órája 4 perce
A hosszabb kispad, a nagyobb rutin és persze a jobb játékoskeret döntött a vendégek javára az FTC-Tatabánya (19-28) férfi kézibajnokin.
Csak megszorítani tudtuk a bronzérmest

2017. október 22., 16:51 | 27 napja 12 órája 45 perce
A 40. percig tartotta magát férfi kézilabdacsapatunknak a jóval rutinosabb Tatabánya ellen, amely magabiztos, 29-18-as győzelmet aratott a Népligetben. Mikita Bence súlyosnak tűnő térdsérülést szenvedett.
Kettős kézirangadó a Népligetben

2017. október 21., 11:09 | 28 napja 18 órája 27 perce
A Ferencváros kézilabda-szakosztálya közös meccsnézésre hívja a szurkolókat, akik a női Bajnokok Ligája- és a férfi NB I-es találkozót is megtekinthetik vasárnap az Elek Gyula Arénában.
A bronzérmes jön

2017. október 20., 16:56 | 29 napja 12 órája 40 perce
Az EHF-kupában is szereplő Grundfos Tatabánya, a tavalyi bajnokság harmadik helyezettje látogat a Népligetbe a Ferencváros férfi kézilabdacsapatának ellenfeleként az NB I 8. fordulójában.