Egygólos vereség

2017. január 6., péntek 21:39 | 3 hónapja 19 napja 2 órája 40 perce
Férfi jégkorong-csapatunk 4-3-as vereséget szenvedett hazai pályán a Fehérvári Titánoktól.

A MOL Liga soros játéknapján férfi jégkorong-csapatunk a Fehérvári Titánokat fogadta.

Az első találattal, Schwindt góljával vezetést szereztünk (1-0), de Tóth Renátó egyenlíteni tudott (1-1). Ezt követően sok helyzet jellemezte a mérkőzést, a hajrában Rafaj Attila be is talált, így 2-1-gyel zártuk a harmadot.

Ugyan szépen játszottunk, de Shupe egyenlített (2-2), a fehérváriak ezután háromszor is a kapuvasat találták el, az előny azonban Szappanos Dávid góljával ismét nálunk volt (3-2)!

A záró harmadban sajnos elfogyott a lendület, egyéni hibák is nehezítették a védekezésünket, végül Hamvai és Vincze góljával – bármennyire is igyekezett csapatunk – a vendégek 4-3-ra nyertek.