FTC-Hokiklub BP 3-2 (h.u.)

2017. január 11., szerda 21:22 | 2 hónapja 12 napja 7 órája 54 perce
Férfi jégkorong-csapatunk sikerrel zárta a Hokiklub Budapest elleni Magyar Kupa-találkozót.

A Magyar Kupában a Hokiklub Budapest csapatát fogadtuk hazai jégen – lévén, már egyik csapatnak sem volt esélye a továbbjutásra, ezért a kupasorozatot tekintve valódi tét nélkül léptek jégre a csapatok.

A gólnélküli első harmadot követően – bár sokat támadtunk, nem születetett gól -, a második harmadban Erdélyi találatával vezetést szereztünk (1-0). Sok kiállítás volt, emberhátrányban is jól védekeztünk, valamint Soós is remekül védett.

A harmadik harmadban Ódry egyenlített (1-1), de Hietamaki találatával ismét nálunk volt a vezetés (2-1). Sajnos ezúttal nem sokáig, mert Holéczy egalizált (2-2).

A lefújásig nem találtunk be, de a hosszabbításban Tendler végül eredményesnek bizonyult, így 3-2-re megnyertük a találkozót és győzelemmel búcsúztunk a Magyar Kupától.