Kiütéssel kezdtünk

2015. augusztus 17., hétfő 22:16 | 3 éve 6 hónapja 1 napja 18 órája 34 perce
Jégkorongcsapatunk idei első felkészülési mérkőzésén 8-1-re győzött a Léva együttese ellen.

Jégkorongozóink a felkészülési időszak első mérkőzését játszották hétfő este a Pesterzsébeti Jégcsarnokban, ahol a Léva együttese volt a mieink ellenfele.

Csapatunk az első harmadban még nehezen találta saját játékát, ezt kihasználva a szlovák együttes meg is szerezte a vezetést, ám Hardi Richárd révén hamar egyenlítettünk.

Bár ebben a játékrészben már nem esett több gól, a következőben mindenért kárpótoltuk a kilátogató szurkolókat. Kilenc perc alatt ötször találtunk az ellenfél kapujába – Hardi újabb gólja után Edgars Apelis, Joona Manninen, Dubek Vladimir és Kiss Gábor is eredményes volt (6-1).

A záró harmadban is folytatódott a Fradi-fölény, Kiss Gábor ismét gólt lőtt, de Jimmy Jensen is keserítette a lévaiakat, így végül fölényes, 8-1-es győzelmet arattunk.