A lényeg a befejezés

2012. augusztus 26., vasárnap 17:09 | 6 éve 5 hónapja 23 napja 22 órája 43 perce
A spanyol válogatott átlövő térdét márciusban műtötték. A visszaállást nem szerették volna elhamarkodni, így Elek Gábor fokozatosan terhelte a kiváló játékost. Az Érd elleni mérkőzéseken még csak hétmétereseket lőtt, a keddi, FTC-Zvezda találkozón viszont már majd egy félidőt töltött a pályán. A Szabella Kupán a Hypo és Podgorica elleni mérkőzéseken összesen 12 gólt szerzett, és egyre hasznosabb tagja a csapatnak.

-Gondoltad, hogy Szuperkupa győzelemmel indítod a pályafutásod a Fradiban?
-Nagyon örülök neki, hogy így alakult. Az első kupát megszereztük, de remélem, hogy nem az utolsót. Bízom benne, hogy még sok sikerünk lesz a szezon folyamán.

-Az első kevésbé, de a második félidő mindig nagyon jól sikerül. Mit gondolsz, ez miért van így?
-Nem jó, hogy így kezdjük a meccseket. Erre a jövőben oda kell figyelnünk. A lényeg azonban nem az, hogyan kezdjük a mérkőzést, a legfontosabb hogyan fejezzük be.

-A játékstílushoz sikerült már hozzászoknod?
-Más, mint Spanyolországban, de elégedett vagyok. Egyelőre még arra is figyelnem kell, hogy a térdem ennél is jobb legyen. Ha 100%-os lesz, a játékom is jobb lehet, amivel remélem, hasznára leszek a csapatnak.