Háromból három

2014. szeptember 14., vasárnap 10:06 | 3 éve 2 hónapja 8 napja 20 órája 23 perce
Tekézőink kikaptak a BKV Előre ellen.

A harmadik fordulóban ismét alul maradtunk. Reméljük lassan megtörik már az átok.
Lányainknak sajnos nem kedvezett a Bkv pálya deszka cseréje, és annak egyenletlensége.
Ifi lànyaink viszont megint remekeltek:

BKV ELŐRE - FTC
Szabò Renàta 494 - Hàri Boglàrka 548 (1:3)
Hergèth Beatrix 521 - Nagy Nikolett/Barkòczy Klàra 496 (3:1)
1015:1044
1:3

Felnőttek:

Tòth Dorottya 529 - Bordàcs Dorottya/Matula Anikò 489 (3:1)
Kopornoky-Horvàth Gabriella 543 - Szabò Mònika/Hàri Boglàrka 483 (4:0)
Nagy Làszlònè 536 - Hamar Edina 544 (1:3)
Nagy Beatrix 520 - Ballòk Csilla 515 (2:2)
Vonnàk Noèmi 532 - Petènè Bruszt Krisztina 564 (1:3)
Tòth Katalin 498 - Hegedüs- Herman Krisztina 517 (1:3)
3158:3112
5:3

Fėrfi:

Ifjúsági mérkőzés
BKV Előre SC - FTC 4:0 (1108-996)
Gönczi Ádám - Tóth Dávid 514-476 (3:1)
Kocza Norbert - Kiss Viktor 594-520 (3:1)
Ifistáinknak sajnos ezúttal nem sikerült győzelmet szerezni a budapesti riválisok otthonában.

Felnőtt mérkőzés
BKV Előre SC - FTC 7:1 (3334-3156)
Pete László (Kocza Norbert) - Danóczy Richárd 525-505 (2:2)
Kovács Gábor - Sárosi Krisztián 610-537 (4:0)
Tóth Norbert - Iványi László 569-557 (2:2)
Tóth Áron - Kovács János (Sonkoly László) 562-483 (3:1)
Szarvas Balázs (Tóth Tamás)- Kecskés Miklós 505-548 (1:3)
Mészáros József - Tihanyi Péter 567-526 (3:1)

A hazai pálya előnyeit maximálisan kihasználó BKV csapata a vártnál simább győzelmet aratott a Szuperliga 3. fordulójában. Sárosi Krisztián a felnőtt csapatban is megállta a helyét, és bemutatkozott csapatunkban Sonkoly László is. A Fradista fiúknak nem sikerült alkalmazkodni a nyáron kicserélt gurítódeszka sajátosságaihoz. Jövő héten fontos meccs vár csapatunkra hazai pályán a Pét csapata ellen. Reméljük, megkezdődik a pontgyűjtés!