Nem sikerült

2014. szeptember 28., vasárnap 19:00 | 3 éve 1 hónapja 25 napja 11 órája 28 perce
Női és férfi csapatunk is kikapott a Szuperligában.

FTC – Rákoshegyi VSE I.

Az ötödik fordulóban a Világkupára készülő, tavalyi bajnokságban aranyérmes Rákoshegyi VSE lányait fogadtuk.
Esélyeinket reálisan felmérve, a tisztes helytállás volt a cél. Sikerült amit szerettünk volna, bár a végeredmény nem tükrözi, hogy menyire szoros volt a mérkőzés.

Ifistáink hozták a kötelezően elvárt eredményt:

Barkóczy Klára 519 – Kiss Horváth Luca/ Paulinszky Klaudia 403 (4:0)
Nagy Nikolett 531 – Bálintfi Cintia 484 (4:0)
1050:887 (8:0)
4:0

Felnőtt:

Hamar Edina 518 – Kaszás Krisztina 541 (2:2)
Bordács Dorottya 564 – Sáfrány Anita 554 (2:2)
Ballók Csilla 568 – Sajermann Nóra 583 (1:3)
Peténé Bruszt Krisztina 553 – Timár Edina 564 (2:2)
Hári Boglárka 547 – Méhész Anita 591 (0:4)
Matula Anikó 538 – Harcos Ágnes 487 (3:1)

3288:3320 (10:14)
2:6

Következő hétvégén pihenünk kicsit, majd utána Szolnokra látogatunk.

Férfi:
Szuperliga V. Forduló

Ifjúsági mérkőzés

FTC - Répcelaki SE 0:4 (1025:1081)

Kiss Viktor - Gombos Balázs 520 - 549 (1:3)

Felvégi Ádám - Pukler László 505 - 532 (1:3)

Ifjúsági csapatunk sima vereséget szenvedett a répcelaki fiataloktól. A 8 szettből mindössze 2 szettet sikerült nyerni, ami aztán egyenesen vezetett a vendégek győzelméhez.

Felnőtt mérkőzés

FTC - Répcelaki SE

Iványi László - Fodor Szilárd 558 - 564 (1:3)

Sonkoly László - Rudolf Balázs 558 - 607 (0:4)

Enri Richárd - Farkas Imre 516 - 630 (0:4)

Sárosi Krisztián ( Tihanyi Péter)- Gosztola László 508 - 619 (0:4)

Danóczy Richárd - Pete Sándor 558 - 618 ( 1:3)

Kecskés Miklós - Babos Tamás 558 - 565 (2:2)

A jövő héten, Németországban rendezendő NBC kupára készülő, tavalyi bronzérmes Répcelak volt a vendégünk a Népligetben. Sajnos, nagyon udvarias vendéglátók voltunk... A múlt heti győzelem után abban bíztunk, hogy akár sikerülhet megszorítani az idén ezüstéremre pályázó csapatot. Ők egy, a vártnál sokkal nehezebb hazai győzelem után érkeztek. Nagyon összekapták magukat, mi pedig megittuk ennek a levét. A Fradi pályán korábban még nem ütöttek ekkora fát, most négyen is túldobták a 600-as határt, míg nálunk ez senkinek nem sikerült. Örömteli viszont, hogy Sonkoly László első végigjátszott mérkőzésén remekül megállta helyét.
Enri Richárd személyében újabb újoncot avattunk. Az első 60 gurításban hozta a tőle várható eredményt, sajnos a második felére elfogyott a lendület. Ritkán látható érdekes helyzet, hogy egy csapatból négy játékos is azonos fát érjen el, nálunk most ez is megtörtént.
A vendégek ilyen arányú győzelme is teljesen megérdemelt.
Sok sikert, minél fényesebb érmet kívánunk a Répcelaki SE csapatának az NBC kupán!
Mi pedig dolgozunk tovább, hogy a számunkra igazán fontos mérkőzéseken a 3400-as csapatfát elérhessük.