Vívás
Bronz a válogatottal

2017. november 13., 11:46 | 5 napja 18 órája 1 perce
Vívó szakosztályunk több érmet is nyert a hétvégi magyarországi és külföldi versenyeken.
Bravúros bronz

2017. november 7., 09:32 | 11 napja 20 órája 15 perce
Vívó szakosztályunk több korosztályban is sikeresen zárta a hétvégi versenyeket.
Második hely

2017. október 16., 15:43 | 1 hónapja 2 napja 14 órája 4 perce
Férfi tőrcsapatunk ezüstérmet szerzett a hétvégén megrendezett Magyar Kupa 2. fordulójában.
Kiváló szereplés

2017. október 9., 12:52 | 1 hónapja 9 napja 16 órája 55 perce
Az FTC fiatal vívói négy érmet nyertek a hétvégén Hódmezővásárhelyen megrendezett Csomorkány Kupán.
Pompás szezonkezdet

2017. szeptember 25., 10:31 | 1 hónapja 24 napja 19 órája 16 perce
Vívó szakosztályunk utánpótlás-versenyzői tíz érmet nyertek a hétvégén megrendezett versenyeken.
Korai búcsú

Korai búcsú

2017. augusztus 25., 13:33 | 2 hónapja 24 napja 16 órája 14 perce
Vívónk, Hári Máté egyéniben és a tőrcsapat tagjaként is sajnálatosan korán búcsúzott a Taipeiben zajló 29. Universiadén.
Nem sikerült

2017. július 21., 09:59 | 3 hónapja 28 napja 19 órája 48 perce
A Ferencváros tőrvívója, Hári Máté nem jutott tovább a 64-es főtáblára a lipcsei felnőtt világbajnokságon.
Irány a vb!

Irány a vb!

2017. július 20., 09:28 | 3 hónapja 29 napja 20 órája 19 perce
A Ferencváros vívója, Hári Máté is indul a Lipcsében megrendezendő felnőtt világbajnokságon – VIDEÓ!
Óriási lehetőség

2017. június 21., 10:31 | 4 hónapja 28 napja 19 órája 16 perce
A Ferencváros tőrvívója, Hári Máté az Európa-bajnokság után a júliusi világbajnokságon is indulhat!
Korai búcsú

Korai búcsú

2017. június 14., 13:52 | 5 hónapja 4 napja 15 órája 55 perce
A magyar férfi tőrválogatott, a ferencvárosi Hári Mátéval a soraiban a 10. helyen végzett a grúziai Európa-bajnokságon.
A legjobb 32

2017. június 12., 15:25 | 5 hónapja 6 napja 14 órája 22 perce
A Ferencváros tőrözője, Hári Máté a legjobb 32 között búcsúzott a grúziai Európa-bajnokságon.
Sikerek az előválogatón

2017. június 12., 12:23 | 5 hónapja 6 napja 17 órája 24 perce
Vívó szakosztályunk fiatal versenyzői szép eredményeket értek el a hétvégi utánpótlás válogatóversenyeken.
A meglepetés erejével

2017. június 9., 10:38 | 5 hónapja 9 napja 19 órája 9 perce
Június 12-től 17-ig Grúziában rendezik meg a felnőtt vívó Európa-bajnokságot, amelyen az FTC tőrözője, Hári Máté is indul.
Irány az Eb!

2017. május 31., 14:51 | 5 hónapja 18 napja 14 órája 56 perce
Az FTC vívója, Hári Máté is bekerült a júniusi grúziai felnőtt Európa-bajnokságra utazó magyar válogatottba.
Éremeső az OB-n

2017. május 30., 15:29 | 5 hónapja 19 napja 14 órája 18 perce
Az FTC vívószakosztályának utánpótlás versenyzői kiválóan szerepeltek a hétvégén megrendezett serdülő országos bajnokságon.
Érmek az előválogatón

2017. május 22., 12:39 | 5 hónapja 27 napja 17 órája 8 perce
A Ferencváros vívói két érmet szereztek a hétvégi esztergomi kadet és junior tőr válogatón.
Országos bajnokság

2017. május 14., 20:17 | 6 hónapja 4 napja 9 órája 29 perce
Vívó szakosztályunk fiatal versenyzői sikeresen szerepeltek a hétvégén az UTE vívótermében megrendezett újonc országos bajnokságon.
Diákolimpiai bronzok

2017. május 2., 16:51 | 6 hónapja 16 napja 12 órája 56 perce
Vívó szakosztályunk fiatal versenyzői szép eredményeket értek el a hétvégén megrendezett Diákolimpián.
Ezüsthétvége

2017. április 24., 13:15 | 6 hónapja 25 napja 16 órája 32 perce
A hétvégén a hódmezővásárhelyi gyermek korosztályú tőrvívó Országos Bajnokságon remekeltek a Ferencváros sportolói.
Zöld-fehér éremeső

2017. április 3., 12:58 | 7 hónapja 15 napja 16 órája 48 perce
Újabb eredményes hétvégén vannak túl az FTC tőrvívói. A Fülöp Mihály Magyar Kupa legutóbbi fordulóját hat éremmel, míg az Érd Kupát két aranyéremmel zártuk.