Ötödik meccs lesz

2018. május 23., szerda 17:45 | 4 hónapja 5 órája 43 perce
Férfi vízilabdacsapatunk 8-7-es vereséget szenvedett a Szolnoki Dózsa vendégeként az OB I döntőjének negyedik mérkőzésén, így a három győzelemig tartó párharc szombaton dől el!

4. negyed

Véget ért a mérkőzés. A Szolnok 8-7-re nyert, így a döntő május 26-án, szombaton 17 órakor, a Császár-Komjádi Sportuszodában rendezendő ötödik mérkőzésen dől majd el.

Kiállítást kapott a Szolnok, Nikola Jaksic pedig köszönte szépen és bevágta. 8-7!

Egy perc van hátra! Hajrá, Fradi!

Hiába járattuk a labdát, Madaras lövése a blokkoló kezekről a kapu mögé pattant.

Aleksic ismét kétgólosra növelte a Szolnok előnyét. 8-6!

Elképesztő izgalmak várhatók az utolsó négy percben!

Huh de kellett ez a Vogel-védés!

Jaj! Előbb Jansik kapufát lőtt, majd, Vámos harmadik személyi hibája után kipontozódott.

Ott a hatodik Fradi-gól! Manhercz Krisztián vágta be a szélről. 7-6!

Negyedszerre is elhoztuk a labdát!

FÉRFI VÍZILABDA OB I
DÖNTŐ, 4. MÉRKŐZÉS
Szolnoki Dózsa–FTC-PQS Waterpolo 8–7
(2–0, 3–2, 2–3, 1–2)
Gólszerzőink: Vámos 3, Jansik, Mitrovic, Manhercz
A három győzelemig tartó párharc állása 2-2.

Tudósításunk folyamatosan frissül...

3. negyed

A játékrészben már nem esett több gól, a védelemé volt a főszerep.

Fordulat? A 22. percben a hazaiak kapusát, Nagy Viktort cserével végleg kiállította a játékvezető!

Stefan Mitrovicé a kipattantó, szerb klasszisunk pedig élt is a lehetőséggel. 7-5!

A hetedik szolnoki gólt Prlainovic szerezte. 7-4!

Mezei révén ismét betalált a Szolnok. 6-4!

Vámos ismét bemutatta a világ legjobb bal kezét! 5-4!

Ötméteres! Vámos pedig kegyetlenül bevágta! Már csak két gól a hátrány! 5-3!

Háromból három a ráúszások tekintetében! Hajrá, Fradi!

2. negyed

Madaras Norbert találta el a kapufát, ezzel véget ért a második negyed.

Vogel védett egy távoli lövést, Vámos Márton pedig már a második Fradi-gólt szerezte. Ez az! 5-2!

Na végre!! Jansik Szilárd! 5-1!

Szolnoki gól, két méteren belülről. 5-0!

Újra Nagy Viktor védett. Még mindig várat magára az első gólunk.

A címvédő a második kettős emberelőnyét is bevágta. Ezzel már 4-0-ra vezet a Szolnok.

Sajnos itt a harmadik... Younger elemi erővel bombázott a bal felső sarokba. 3-0!

Újabb Nagy-védés és blokk szolnoki oldalról.

Megvan a második ráúszás is! Hajrá, Fradi!

1. negyed

A kapufa sincs velünk... Nyolc perc játék után 2-0-ra vezet a Szolnoki Dózsa.

Vogel robbant ki kiváló ütemben a kapujából és megszerezte a labdát.

Kettős emberelőnyt kapott a hazai csapat és élt vele Cuk révén... 2-0!

Az emberelőnyt sajnos nem tudtok gólra váltani. Varga Dénes lövésébe belenyúlt a blokk, a labda pedig a kapufáról Nagy Viktorhoz pattant.

Vezetőedzőnk, Varga Zsolt időt kért. Három perc van hátra az első negyedből.

Mezei Tamás centergóljával vezet a Szolnok. 1-0!

A másik oldalon Nagy Viktor is bemutatott két nagy védést.

Vogel!!! Kapusunk Jansik Dávid ziccerét hárította nagy bravúrral.

Pompás szerelés a kapunk előtt Varga Dánieltől.

Fiatal szerb klasszisunk újabb bombáját ezúttal Nagy Viktor tolta ki.

Jaksic lövése a blokkoló kezekben elakadt.

Az első ráúszás a Fradié lett!

Megkezdődött a bemutatás.

Fél óra múlva kezdődik a mérkőzés. A csapatok már a medencében melegítenek.

Az FTC-PQS Waterpolo 2-0-s előnyből fogadta a címvédő Szolnokot múlt szombaton a Császár-Komjádi Sportuszodában. A szolnokiak végül 14-6-ra nyertek kétszeres Euro Kupa-győztes együttesünk ellen.

Vezetőedzőnk, Varga Zsolt negyedik mérkőzés előtti várakozásairól bővebben ITT olvashat.