Szentes-FTC: 12-11

2012. október 27., szombat 21:41 | 6 éve 3 hónapja 24 napja 9 órája 49 perce
Vízilabda csapatunk megóvja a mai mérkőzést.

Vízilabda csapatunk az erősebb Szentes otthonába látogatott. A mérkőzés rendkívül szoros volt, a félidőben 5-5 volt az állás. A harmadik negyedet a Fradi nyerte 4-1-re.

10 másodperccel a vége előtt 11-10-es szentesi vezetésnél büntetőhöz jutottunk, aminek elvégzése előtt a hazaiak játékosa Tóth Zoltán kirúgta a labdát az 5 méterest végrehajtani készülő Deutsch kezéből, ezért cserés kiállítást kellett volna kapnia a szentesi játékosnak.

Miután a büntetőt bedobtuk Tóth Zoltán visszatért és 4 másodperccel vége előtt ugyancsak büntetőből megszerezte a győztes szentesi találatot.

Vízilabda szakosztályunk vezetése szerint Tóth Zoltán jogosulatlanul szerepelt az utolsó 10 másodpercben (ezt az ellenőr és a játékvezető is elismerte), ezért a mérkőzést megóvtuk.

(1-3, 4-2, 1-4, 6-2)