Három arany, két ezüst

2017. november 13., hétfő 16:27 | 9 napja 13 órája 48 perce
Birkózó szakosztályunk fiatal szabadfogású versenyzői öt érmet szereztek hétvégi hazai és nemzetközi versenyeken.

Dorogon rendezték meg a Diák II. korosztály országos bajnokságát, amelyen az FTC birkózói közül Scheuring Vilmos (42 kg) és László Koppány (+69 kg) aranyérmet nyert, míg a 26 kilósok között induló Mizsei Bátor ezüstérmet lett, csapatunk pedig a harmadik helyen végzett az összesített pontversenyben.

A budapesti junior szabadfogású országos bajnokságon az 55 kilósok között szereplő Juon Mihály a dobogó második fokára állhatott fel.

Kadet női országos bajnokunk, Szabados Noémi (a képen balról a harmadik) a Berlinben 12. alkalommal megrendezett nemzetközi szabadfogású versenyen a 65 kilogrammosok mezőnyében az első helyen végzett.