Elindult a szezon

2018. május 15., kedd 15:15 | 5 napja 17 órája 43 perce
Kajak-kenu szakosztályunk számára felnőtt és utánpótlás-versenyekkel kezdődött meg az idei szezon.

A hétvégén a felnőtt és az ifjúsági korosztály számára Szegeden rendeztek rangsoroló versenyt, amelyen az FTC-Rekontir kajakosai is indultak. A legjobb eredményt EYOF-győztes versenyzőnk, Keresztes Kristóf érte el, aki az ifiknél K-1 200 méteren ezüstérmes lett. Gergő Bálint ugyanezen a távon hatodik lett, míg a felnőtt mezőnyben K-2 1000 méteren Petró Erik és Varga Ádám (KSI) az ötödik helyen végzett.

Az utánpótlás korosztály számára megrendezett 25. A-Híd Építő Kupán a Fradi szakosztálya népes kajak és kenucsapattal indult. A 2000 méteres távokon összesen négy érmet, köztük egy aranyat, egy ezüstöt és két bronzot szereztek a ferencvárosi versenyzők.