2018. szeptember 20., 11:01 | 4 napja 5 órája 58 perce
A Fradi TV stábja az FTC kajak-kenu szakosztályának vízitelepén testközelből nézte meg a fiatal maratoni kajakos tehetség, Fekete Dorina világbajnoki felkészülését – VIDEÓ!
Csodálatos címvédés!

2018. szeptember 17., 09:58 | 7 napja 7 órája 1 perce
A Ferencváros kajakozója, Keresztes Kristóf megvédte címét a K1 200 méteres számában az Olimpiai Reménységek Versenyén!
Világbajnoki ezüst!

2018. szeptember 6., 12:11 | 18 napja 4 órája 48 perce
Fiatal maratoni kajakozónk, Fekete Dorina óriási versenyben ezüstérmet szerzett a portugáliai világbajnokságon – VIDEÓ!
Bronzérem az OB-n

2018. szeptember 3., 15:41 | 21 napja 1 órája 18 perce
Kajak-kenu szakosztályunk versenyzője, Petró Ádám bronzérmes lett a szolnoki Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokságon.
Világbajnoki kvóta

2018. augusztus 15., 12:51 | 1 hónapja 9 napja 4 órája 8 perce
Európa-bajnok maratoni kajakosunk, Fekete Dorina kijutott a szeptemberi, portugáliai világbajnokságra.
12 érem

12 érem

2018. augusztus 6., 14:12 | 1 hónapja 18 napja 2 órája 47 perce
Az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztálya 12 éremmel zárta a serdülő, ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságot.
Masters bajnokok

2018. július 24., 16:23 | 2 hónapja 36 perce
Kajak-kenu szakosztályunk 15 éremmel zárta a Szolnokon megrendezett Masters Magyar Bajnokságot.
Közel a dobogó

2018. július 7., 17:45 | 2 hónapja 16 napja 23 órája 13 perce
Fekete Dorina a 4., Petró Ádám az 5. helyen végzett a kajak-kenusok ifjúsági és U23-as maratoni Európa-bajnokságán Horvátországban.
Nemzetközi tapasztalatok

2018. július 5., 11:22 | 2 hónapja 19 napja 5 órája 37 perce
Az FTC kajak-kenu szakosztályának négy versenyzője is ott volt a mezőnyben az olaszországi U23-as és ifjúsági Európa-bajnokságon.
A kicsik sikerei

2018. június 22., 12:09 | 3 hónapja 2 napja 4 órája 50 perce
Kajak-kenu szakosztályunk fiatal tehetségei remekeltek a dunavarsányi RSD Openen.
Ezredek döntöttek

2018. június 18., 14:34 | 3 hónapja 6 napja 2 órája 25 perce
Az FTC két kajakosa, Keresztes Kristóf és Gergő Bálint is kijutott az olaszországi U23-as és ifjúsági Európa-bajnokságra.
Együtt a sikerekért

2018. június 14., 14:54 | 3 hónapja 10 napja 2 órája 5 perce
Kajak-kenu szakosztályunk újabb támogatói szerződést írt alá névadó szponzorával, a Rekontir cégcsoporttal.
Eredményes válogató

2018. június 4., 15:24 | 3 hónapja 20 napja 1 órája 35 perce
Az FTC kajak-kenu szakosztályának csapata felnőtt és utánpótlás számokban is szép eredményeket ért el a hétvégi szegedi válogató versenyen.
Eb-kvóta

Eb-kvóta

2018. május 28., 16:30 | 3 hónapja 27 napja 29 perce
Junior Európa-bajnok maratoni kajakosunk, Fekete Dorina kijutott a júliusi horvátországi kontinensviadalra.
A maraton királya

2018. május 24., 10:41 | 4 hónapja 6 órája 18 perce
Maratoni kajakosunk, Petró Ádám hihetetlen izgalmak után nyerte meg második magyar bajnoki címét – VIDEÓ!
Elindult a szezon

2018. május 15., 15:15 | 4 hónapja 9 napja 1 órája 44 perce
Kajak-kenu szakosztályunk számára felnőtt és utánpótlás-versenyekkel kezdődött meg az idei szezon.
Magyar bajnok

2018. május 15., 12:33 | 4 hónapja 9 napja 4 órája 26 perce
Az FTC kajakosa, Petró Ádám aranyérmes lett a Szegeden zajló maratoni országos bajnokságon.
Toborzó

Toborzó

2018. április 13., 13:54 | 5 hónapja 11 napja 3 órája 5 perce
Az FTC Rekontir kajak-kenu szakosztály toborzót hirdet úszni tudó, 7-16 éves lányok és fiúk számára! Sportolj Te is a Ferencvárosban!