Kajak-kenu
Elindult a szezon

2018. május 15., 15:15 | 5 napja 17 órája 30 perce
Kajak-kenu szakosztályunk számára felnőtt és utánpótlás-versenyekkel kezdődött meg az idei szezon.
Magyar bajnok

2018. május 15., 12:33 | 5 napja 20 órája 12 perce
Az FTC kajakosa, Petró Ádám aranyérmes lett a Szegeden zajló maratoni országos bajnokságon.
Toborzó

Toborzó

2018. április 13., 13:54 | 1 hónapja 7 napja 18 órája 51 perce
Az FTC Rekontir kajak-kenu szakosztály toborzót hirdet úszni tudó, 7-16 éves lányok és fiúk számára! Sportolj Te is a Ferencvárosban!
Kajak-kenu az Arénában

2018. április 5., 13:52 | 1 hónapja 15 napja 18 órája 53 perce
A Mezőkövesd elleni találkozón a kajak-kenu szekció mutatkozik be a Groupama Aréna közönségének.
Szezonnyitó edzőtábor

2018. március 12., 12:43 | 2 hónapja 8 napja 20 órája 2 perce
A Ferencváros kajakosai egyhetes edzőtáborral kezdték meg a 2018-as idényt Portugáliában.
Győri erőfelmérő

2018. február 20., 12:55 | 3 hónapja 19 órája 50 perce
Fiatal kajakosaink számára a győri Héraklész fizikai felmérővel elkezdődött a versenyszezon.
Kajakosaink elismerése

2018. február 14., 16:25 | 3 hónapja 6 napja 16 órája 20 perce
A Ferencváros kajak-kenu szakosztályának több fiatal versenyzőjét is díjazta a Kovács István Alapítvány.
Sikeres év

Sikeres év

2017. december 8., 12:49 | 5 hónapja 12 napja 19 órája 56 perce
Kajak-kenu szakosztályunk az előző évhez képest egy helyet javított a magyarországi egyesületek bajnoki ranglistáján.
Először a válogatottban

2017. október 30., 16:26 | 6 hónapja 20 napja 16 órája 19 perce
Kajak-kenu szakosztályunk fiatal versenyzője, Fekete Zsófia meghívót kapott a magyar kölyök válogatottba.
Bő keretben

Bő keretben

2017. október 9., 13:55 | 7 hónapja 11 napja 18 órája 50 perce
EYOF-győztes kajakozónk, Keresztes Kristóf is bekerült az Ifjúsági Olimpia első kvalifikációs versenyérő készülő magyar csapatba.
Éremeső a kicsiknél

2017. szeptember 24., 11:28 | 7 hónapja 26 napja 21 órája 17 perce
A Ferencváros kajak-kenu szakosztályának fiatal versenyzői hat érmet nyertek a Lágymányos-Újbuda Kupán.
Olimpiai reménységek

2017. szeptember 18., 15:24 | 8 hónapja 2 napja 17 órája 21 perce
A Ferencváros öt kajakozója összesen öt érmet nyert válogatott színekben az Olimpiai Reménységek Versenyén a csehországi Racicében.
Olimpiai Reménységek Versenye

2017. szeptember 14., 10:11 | 8 hónapja 6 napja 22 órája 34 perce
Öt kajakozónk is indul a szeptember 15-17. között Racicében megrendezendő Olimpiai Reménységek Verenyén.
Világbajnoki ezüst

2017. szeptember 8., 10:34 | 8 hónapja 12 napja 22 órája 11 perce
A Ferencváros kajakozója, Fekete Dorina második helyen végzett az ifjúságiak mezőnyében a dél-afrikai maraton világbajnokságon.
Remekeltek a legkisebbek

2017. szeptember 4., 17:40 | 8 hónapja 16 napja 15 órája 5 perce
Először neveztek, és egyből rendkívül eredményesen szerepeltek a Ferencváros legkisebb kajakosai a Viharsarok Kupán.
A Fradi bajnoka

2017. augusztus 18., 14:58 | 9 hónapja 2 napja 17 órája 47 perce
Bemutatjuk kajak-kenu szakosztályunk fiatal tehetségét, az EYOF-győztes Keresztes Kristófot. – VIDEÓ!
Vb-részvétel

2017. augusztus 15., 16:19 | 9 hónapja 5 napja 16 órája 26 perce
Kajak-kenu szakosztályunk versenyzője, Fekete Dorina kijutott a szeptemberi, Dél-Afrikában rendezendő ifjúsági maraton világbajnokságra.
Csata Dél-Afrikáért

2017. augusztus 10., 13:00 | 9 hónapja 10 napja 19 órája 45 perce
A Ferencváros négy kajakozója is indul a hétvégén, Ráckevén rendezendő felnőtt, U23 és ifjúsági maraton világbajnoki válogatón.
Eredményes ob

2017. augusztus 8., 10:53 | 9 hónapja 12 napja 21 órája 51 perce
Kajak-kenu szakosztályunk 12 érmet nyert a Szegeden megrendezett ifjúsági és U23-as országos bajnokságon.
Fradista arany!

2017. július 29., 19:47 | 9 hónapja 21 napja 12 órája 58 perce
A kajakozó Keresztes Kristóf ifjúsági olimpiai bajnok lett a Győrben megrendezett Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon.