Kajak-kenu
Közel a dobogó

2018. július 7., 17:45 | 13 napja 10 órája 32 perce
Fekete Dorina a 4., Petró Ádám az 5. helyen végzett a kajak-kenusok ifjúsági és U23-as maratoni Európa-bajnokságán Horvátországban.
Nemzetközi tapasztalatok

2018. július 5., 11:22 | 15 napja 16 órája 55 perce
Az FTC kajak-kenu szakosztályának négy versenyzője is ott volt a mezőnyben az olaszországi U23-as és ifjúsági Európa-bajnokságon.
A kicsik sikerei

2018. június 22., 12:09 | 28 napja 16 órája 8 perce
Kajak-kenu szakosztályunk fiatal tehetségei remekeltek a dunavarsányi RSD Openen.
Ezredek döntöttek

2018. június 18., 14:34 | 1 hónapja 2 napja 13 órája 43 perce
Az FTC két kajakosa, Keresztes Kristóf és Gergő Bálint is kijutott az olaszországi U23-as és ifjúsági Európa-bajnokságra.
Együtt a sikerekért

2018. június 14., 14:54 | 1 hónapja 6 napja 13 órája 23 perce
Kajak-kenu szakosztályunk újabb támogatói szerződést írt alá névadó szponzorával, a Rekontir cégcsoporttal.
Eredményes válogató

2018. június 4., 15:24 | 1 hónapja 16 napja 12 órája 53 perce
Az FTC kajak-kenu szakosztályának csapata felnőtt és utánpótlás számokban is szép eredményeket ért el a hétvégi szegedi válogató versenyen.
Eb-kvóta

Eb-kvóta

2018. május 28., 16:30 | 1 hónapja 22 napja 11 órája 47 perce
Junior Európa-bajnok maratoni kajakosunk, Fekete Dorina kijutott a júliusi horvátországi kontinensviadalra.
A maraton királya

2018. május 24., 10:41 | 1 hónapja 26 napja 17 órája 36 perce
Maratoni kajakosunk, Petró Ádám hihetetlen izgalmak után nyerte meg második magyar bajnoki címét – VIDEÓ!
Elindult a szezon

2018. május 15., 15:15 | 2 hónapja 5 napja 13 órája 2 perce
Kajak-kenu szakosztályunk számára felnőtt és utánpótlás-versenyekkel kezdődött meg az idei szezon.
Magyar bajnok

2018. május 15., 12:33 | 2 hónapja 5 napja 15 órája 44 perce
Az FTC kajakosa, Petró Ádám aranyérmes lett a Szegeden zajló maratoni országos bajnokságon.
Toborzó

Toborzó

2018. április 13., 13:54 | 3 hónapja 7 napja 14 órája 23 perce
Az FTC Rekontir kajak-kenu szakosztály toborzót hirdet úszni tudó, 7-16 éves lányok és fiúk számára! Sportolj Te is a Ferencvárosban!
Kajak-kenu az Arénában

2018. április 5., 13:52 | 3 hónapja 15 napja 14 órája 25 perce
A Mezőkövesd elleni találkozón a kajak-kenu szekció mutatkozik be a Groupama Aréna közönségének.
Szezonnyitó edzőtábor

2018. március 12., 12:43 | 4 hónapja 8 napja 15 órája 34 perce
A Ferencváros kajakosai egyhetes edzőtáborral kezdték meg a 2018-as idényt Portugáliában.
Győri erőfelmérő

2018. február 20., 12:55 | 5 hónapja 15 órája 22 perce
Fiatal kajakosaink számára a győri Héraklész fizikai felmérővel elkezdődött a versenyszezon.
Kajakosaink elismerése

2018. február 14., 16:25 | 5 hónapja 6 napja 11 órája 52 perce
A Ferencváros kajak-kenu szakosztályának több fiatal versenyzőjét is díjazta a Kovács István Alapítvány.
Sikeres év

Sikeres év

2017. december 8., 12:49 | 7 hónapja 12 napja 15 órája 28 perce
Kajak-kenu szakosztályunk az előző évhez képest egy helyet javított a magyarországi egyesületek bajnoki ranglistáján.
Először a válogatottban

2017. október 30., 16:26 | 8 hónapja 20 napja 11 órája 51 perce
Kajak-kenu szakosztályunk fiatal versenyzője, Fekete Zsófia meghívót kapott a magyar kölyök válogatottba.
Bő keretben

Bő keretben

2017. október 9., 13:55 | 9 hónapja 11 napja 14 órája 22 perce
EYOF-győztes kajakozónk, Keresztes Kristóf is bekerült az Ifjúsági Olimpia első kvalifikációs versenyérő készülő magyar csapatba.
Éremeső a kicsiknél

2017. szeptember 24., 11:28 | 9 hónapja 26 napja 16 órája 49 perce
A Ferencváros kajak-kenu szakosztályának fiatal versenyzői hat érmet nyertek a Lágymányos-Újbuda Kupán.
Olimpiai reménységek

2017. szeptember 18., 15:24 | 10 hónapja 2 napja 12 órája 53 perce
A Ferencváros öt kajakozója összesen öt érmet nyert válogatott színekben az Olimpiai Reménységek Versenyén a csehországi Racicében.