Kerékpár
A kocsiban ott ült a fiam és teli torokból ordította, hogy: „Ez az anyu, most nyomjad!”

2019. február 8., 14:24 | 11 napja 3 órája 6 perce
Betegen indult, szinte kiszáradt a verseny végére, de bajnok lett! Kerékpárosunk, Matuz Etelka évről évre a legkeményebb viadalokon szerepel, de nagy álma még hátra van – INTERJÚ!
Kerékpárosok az Arénában

2018. november 2., 16:17 | 3 hónapja 17 napja 1 órája 13 perce
Az MTK elleni mérkőzésen kerékpár-szakosztályunk települ ki a Groupama Arénába.
Elfeledett sikerek

2018. szeptember 26., 10:02 | 4 hónapja 24 napja 7 órája 28 perce
A Fradi Múzeum segítségével felderítettük a Ferencváros motoros szakosztályának titkait – VIDEÓ!
Szép helytállás

2018. augusztus 6., 09:00 | 6 hónapja 13 napja 8 órája 30 perce
A Ferencváros parakerékpározója, Ocelka Róbert az időfutamban a 23., a mezőnyversenyben a 24. helyen végzett az olaszországi világbajnokságon.
Magyar bajnok

2018. július 17., 11:47 | 7 hónapja 2 napja 5 órája 43 perce
Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert aranyérmes lett a hétvégi országos bajnokságon.
Hollandiai verseny

2018. július 9., 14:53 | 7 hónapja 10 napja 2 órája 37 perce
Az FTC parakerékpárosa, Ocelka Róbert a hétvégén két számban is rajthoz állt a UCI parakerékpáros világkupa sorozatának hollandiai állomásán.
Felejthetetlen találkozás

2017. október 6., 11:50 | 1 éve 4 hónapja 13 napja 5 órája 40 perce
A nemrég 70. születésnapját ünneplő klasszis kerékpározónkkal, Hóbor Lajossal tekintünk vissza emlékezetes pályafutására. - VIDEÓ
A profik világa

2017. szeptember 28., 15:22 | 1 éve 4 hónapja 22 napja 2 órája 8 perce
Kerékpár szakosztályunk versenyzője, Orosz Gergő élete első országúti világbajnokságán fantasztikus eredményt elérve a 62. helyen végzett. – INTERJÚ!
Remek vb-eredmény

2017. szeptember 23., 15:27 | 1 éve 4 hónapja 27 napja 2 órája 3 perce
Orosz Gergő élete első országúti világbajnokságán a 62. pozícióban zárt.
Az ikon elismerése

2017. szeptember 19., 14:27 | 1 éve 5 hónapja 3 órája 3 perce
A Ferencváros kerékpár szakosztályának emblematikus versenyzőjét és edzőjét, Hóbor Lajost köszöntötte a klub 70. születésnapja alkalmából – INTERJÚ!
Ob-ezüstérem

2017. június 25., 17:25 | 1 éve 7 hónapja 25 napja 5 perce
Orosz Gergő második helyen végzett a férfiak U19-es mezőnyversenyében az országos kerékpár-bajnokságon!
Eredményes parakerékpáros

2017. február 10., 13:30 | 2 éve 9 napja 4 órája
A Ferencváros színeiben parakerékpározó Ocelka Róbert remek eredményekkel zárta a 2016-os évet, és az új szezonban is hasonló sikerekre készül.
Szalontay az élen!

2014. december 10., 22:55 | 4 éve 2 hónapja 8 napja 18 órája 35 perce
Az FTC pályakerékpározóját, Szalontay Sándort választották a legjobbnak!
Két országos csúcs!

2014. november 14., 09:26 | 4 éve 3 hónapja 5 napja 8 órája 4 perce
Szalontay Sándor újra országos csúcsokat döntött pályakerékpárban!
Év pályakerékpározója

2013. december 6., 11:11 | 5 éve 2 hónapja 13 napja 6 órája 19 perce
Klubunk sportolóját, Szalontay Sándort választotta a kerékpár szövetség az év felnőtt pálya-kerékpározójának.
Megkezdődött a szezon

2013. május 10., 11:54 | 5 éve 9 hónapja 9 napja 5 órája 36 perce
Kerékpár szakosztályunk számára áprilisban megkezdődött az országúti kerékpáros versenyszezon.
Sikerek 1904 óta

2013. április 16., 16:10 | 5 éve 10 hónapja 3 napja 1 órája 20 perce
Kerékpár szakosztályunkról a 9.TV készített riportot. -VIDEÓ!

Goldsprint Torna

2013. április 10., 12:38 | 5 éve 10 hónapja 9 napja 4 órája 52 perce
Pöstyéni sprint

2013. március 29., 11:56 | 5 éve 10 hónapja 21 napja 5 órája 34 perce
Kerékpár szakosztályunkat meghívták Pöstyénbe egy versenyre.
Goldsprint Tournament

2013. március 12., 15:36 | 5 éve 11 hónapja 7 napja 1 órája 54 perce
A Csepel Kerékpár és a Royal Fixi Club harmadik éve rendezi meg téli versenysorozatát, a Goldsprint Tournament-et. A sorozat 7 futamból áll, és az összesített eredmény alapján a legjobb 16 férfi és 4 női versenyző vehet részt a döntőn.