Triatlon
Csodás ezüstérem

2018. október 30., 12:13 | 14 napja 8 órája 46 perce
Paratriatlonosunk, Lévay Petra idei legjobb eredményével nyert Világkupa-ezüstérmet Cristiano Ronaldo szülővárosában.
Máli Péter Emlékfutás 2018

2018. október 16., 10:07 | 28 napja 10 órája 52 perce
Triatlon szakosztályunk 2018. október 14-én negyedszer rendezte meg a Máli Péter Emlékfutást a Ferencvárosi Torna Club Népligeti Sporttelepén.
Máli Péter Emlékfutás

2018. szeptember 21., 09:37 | 1 hónapja 23 napja 11 órája 22 perce
Október 14-én ismét Máli Péter Emlékfutás az FTC Népligeti Sportközpontjában.
Nemzetközi sikerek egzotikus helyszíneken

2018. szeptember 17., 16:27 | 1 hónapja 27 napja 4 órája 32 perce
Halász-Eberhardt Anna ismét egzotikus helyen remekelt, míg paratriatlonosunk, Lévay Petra a világbajnokságon szerepelt – VIDEÓ!
Gyere triatlonozni a Fradiba!

2018. szeptember 3., 15:41 | 2 hónapja 10 napja 5 órája 18 perce
Triatlon szakosztályunk toborzót hirdet, korosztálytól függetlenül várnak mindenkit, aki szeretné jobban megismerni a sportágat, vagy akár profi versenyzővé válna!
Éremeső Nagyatádról

2018. július 31., 17:43 | 3 hónapja 13 napja 3 órája 16 perce
Az FTC sportolói remek eredményekkel tértek haza a triatlon eXtremeMan Nagyatád XXVII. Hosszútávú Országos Bajnokságról.
A kategória legjobbja

2018. július 24., 16:20 | 3 hónapja 20 napja 4 órája 39 perce
A Ferencváros magyar bajnok triatlonosa, Berekméri Levente ezúttal a 34. SporTolna Triatlon Fesztiválon remekelt.
Hatodik hely az Eb-n

2018. július 20., 17:18 | 3 hónapja 24 napja 3 órája 41 perce
Lévay Petra a 6. helyen ért célba az észtországi Tartuban megrendezett Európa-bajnokságon.
Sikeres Aquatlon OB

2018. július 17., 09:43 | 3 hónapja 27 napja 11 órája 15 perce
Triatlon szakosztályunk kilenc érmet nyert a veresegyházi Aquatlon Országos Bajnokságon.
Az áldozatos munka

2018. július 10., 11:17 | 4 hónapja 3 napja 9 órája 42 perce
Az FTC triatlonosa, Berekméri Levente öt éve kezdett foglalkozni a sportággal, a hétvégén pedig már fantasztikus teljesítménnyel országos bajnok lett – INTERJÚ!
Berekméri aranyérmes

2018. július 8., 09:35 | 4 hónapja 5 napja 11 órája 24 perce
Berekméri Levente nyerte a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.
Előkelő helyezés

2018. július 4., 10:27 | 4 hónapja 9 napja 10 órája 32 perce
Lévay Petra az 5. helyen zárta az olaszországi Iseóban megrendezett WPS (World Paratriathlon Series) versenyt.
Európa-bajnokok

2018. június 22., 15:30 | 4 hónapja 22 napja 5 órája 29 perce
Triatlonosunk, Déri Dávid és úszónk, Domonkos Ádám is aranyérmes lett a Szervátültetettek és Művesekezeltek olaszországi Európa-bajnokságán.
Ezüstérmes vasember

2018. június 21., 16:28 | 4 hónapja 23 napja 4 órája 31 perce
Az FTC színeiben induló Krausz Zoltán a második helyen végzett a II. Leveleki Vasember Triatlon Kupa középtávú versenyén.
Szép sikerek Ausztriából

2018. június 15., 10:25 | 4 hónapja 29 napja 10 órája 34 perce
Tomaschof Kata és Berekméri Levente is kiváló időeredménnyel szerzett érmet a neufeldi nemzetközi rövidtávú triatlonversenyen.
Kontinensek királynője

2018. június 14., 14:10 | 4 hónapja 30 napja 6 órája 49 perce
Az FTC triatlonosa, Halász-Eberhardt Anna kvalifikálta magát a világbajnokságra, mesélt az ázsiai életmódról, a helyi versenyekről és ételekről is.
Csapatbajnoki érmek

2018. június 4., 13:05 | 5 hónapja 9 napja 7 órája 54 perce
Az FTC triatlon szakosztálya hat érmet szerezett a hétvégi IV. BÚI Triatlon Versenyen.
Középtávú sikerek

2018. május 28., 16:00 | 5 hónapja 16 napja 4 órája 59 perce
Az FTC triatlon szakosztályának versenyzői remekül szerepeltek a balatonkenesei középtávú országos bajnokságon.
Tokió a cél

Tokió a cél

2018. május 24., 11:25 | 5 hónapja 20 napja 9 órája 34 perce
Rangos nemzetközi versenyekről szállítja a remek helyezéseket triatlon szakosztályunk parasportolója, Lévay Petra, akinek nagy álma és legfőbb célja a paralimpiai kvóta – VIDEÓ!
Sikeres szezonkezdet

2018. május 22., 15:49 | 5 hónapja 22 napja 5 órája 10 perce
Május 19-én a tiszaújvárosi klubcsapat országos bajnoksággal megkezdődött a 2018-as hazai triatlonszezon.