Triatlon
Sikeres Aquatlon OB

2018. július 17., 09:43 | 23 órája 9 perce
Triatlon szakosztályunk kilenc érmet nyert a veresegyházi Aquatlon Országos Bajnokságon.
Az áldozatos munka

2018. július 10., 11:17 | 7 napja 21 órája 36 perce
Az FTC triatlonosa, Berekméri Levente öt éve kezdett foglalkozni a sportággal, a hétvégén pedig már fantasztikus teljesítménnyel országos bajnok lett – INTERJÚ!
Berekméri aranyérmes

2018. július 8., 09:35 | 9 napja 23 órája 18 perce
Berekméri Levente nyerte a 34. Vasi Vasember rövidtávú triatlonversenyt Szombathelyen, amely idén ismét nyílt országos bajnokság is volt egyben.
Előkelő helyezés

2018. július 4., 10:27 | 13 napja 22 órája 26 perce
Lévay Petra az 5. helyen zárta az olaszországi Iseóban megrendezett WPS (World Paratriathlon Series) versenyt.
Európa-bajnokok

2018. június 22., 15:30 | 25 napja 17 órája 23 perce
Triatlonosunk, Déri Dávid és úszónk, Domonkos Ádám is aranyérmes lett a Szervátültetettek és Művesekezeltek olaszországi Európa-bajnokságán.
Ezüstérmes vasember

2018. június 21., 16:28 | 26 napja 16 órája 25 perce
Az FTC színeiben induló Krausz Zoltán a második helyen végzett a II. Leveleki Vasember Triatlon Kupa középtávú versenyén.
Szép sikerek Ausztriából

2018. június 15., 10:25 | 1 hónapja 2 napja 22 órája 28 perce
Tomaschof Kata és Berekméri Levente is kiváló időeredménnyel szerzett érmet a neufeldi nemzetközi rövidtávú triatlonversenyen.
Kontinensek királynője

2018. június 14., 14:10 | 1 hónapja 3 napja 18 órája 43 perce
Az FTC triatlonosa, Halász-Eberhardt Anna kvalifikálta magát a világbajnokságra, mesélt az ázsiai életmódról, a helyi versenyekről és ételekről is.
Csapatbajnoki érmek

2018. június 4., 13:05 | 1 hónapja 13 napja 19 órája 48 perce
Az FTC triatlon szakosztálya hat érmet szerezett a hétvégi IV. BÚI Triatlon Versenyen.
Középtávú sikerek

2018. május 28., 16:00 | 1 hónapja 19 napja 16 órája 53 perce
Az FTC triatlon szakosztályának versenyzői remekül szerepeltek a balatonkenesei középtávú országos bajnokságon.
Tokió a cél

Tokió a cél

2018. május 24., 11:25 | 1 hónapja 23 napja 21 órája 28 perce
Rangos nemzetközi versenyekről szállítja a remek helyezéseket triatlon szakosztályunk parasportolója, Lévay Petra, akinek nagy álma és legfőbb célja a paralimpiai kvóta – VIDEÓ!
Sikeres szezonkezdet

2018. május 22., 15:49 | 1 hónapja 25 napja 17 órája 4 perce
Május 19-én a tiszaújvárosi klubcsapat országos bajnoksággal megkezdődött a 2018-as hazai triatlonszezon.
Sikeres szereplés

2018. május 17., 11:59 | 2 hónapja 20 órája 54 perce
Triatlon szakosztályunk szép eredményeket ért el hazai és nemzetközi versenyeken.
Negyedik hely Japánból

2018. május 12., 13:15 | 2 hónapja 5 napja 19 órája 38 perce
Friss világkupa-ezüstérmes paratriatlonosunk, Lévay Petra ezúttal a negyedik helyen végzett a Japánban rendezett nemzetközi versenyen.
Kreatív fradista

2018. május 9., 15:24 | 2 hónapja 8 napja 17 órája 29 perce
Fiatal triatlonversenyzőnk, Mándli Zsófia szabadidejében szívesen fest és rajzol, ráadásul az egyik képével egy rangos versenyen is indul – VIDEÓ!
Szenzációs ezüstérem

2018. május 9., 11:39 | 2 hónapja 8 napja 21 órája 14 perce
Az FTC triatlon szakosztályának parasportolója, Lévay Petra a második helyen végzett a Spanyolországban rendezett paratriatlon világkupán.
A legjobb egyesület

2018. május 3., 11:47 | 2 hónapja 14 napja 21 órája 6 perce
Triatlon szakosztályunk rendkívül sikeresen szerepelt a Népligetben megrendezett Sport XXI. Aquatlon budapesti regionális döntőn.
Taroltak az újoncok

2018. április 23., 15:10 | 2 hónapja 24 napja 17 órája 43 perce
Triatlon szakosztályunk több korosztályban is eredményesen szerepelt a hétvégén megrendezett III. Veresegyházi Duatlonon.
Nyári Tábor 2018

2018. április 11., 17:46 | 3 hónapja 6 napja 15 órája 7 perce
A Ferencvárosi Torna Club triatlontábort indít június 18-tól, egyhetes turnusokban az FTC Népligeti Sportközpontban.
Sport XXI. Aquatlon 2018 Budapesti Regionális Döntő

2018. április 11., 17:23 | 3 hónapja 6 napja 15 órája 30 perce
A Ferencváros triatlon szakosztálya április 29-én rendezi meg a Sport XXI. Aquatlon 2018 elnevezésű aquatlonverseny budapesti regionális döntőjét.