Biczó negyedik

2018. november 7., szerda 19:05 | 5 napja 21 órája 28 perce
Az FTC úszószakosztálya egy-egy negyedik, hetedik és kilencedik hellyel kezdett a rövid pályás országos bajnokságon.

Mint arról ITT beszámoltunk, az FTC úszószakosztályának versenyzői három döntőbe is bejutottak a Százhalombattán zajló rövid pályás országos bajnokság első napján. Az esti program első futamában a hetedik helyen a fináléba jutó Mándli Benedek, Török Dominik Márk, Mihályvári-Farkas Viktória, Szokol Szonja összeállítású 4x100 méteres mix gyorsváltó nem tudott javítani, így a hetedik lett a számban.

Junior hosszútávúszó világbajnokunk, Mihályvári-Farkas Viktória 800 méter gyorson a kilencedik helyen zárt, míg a 200 méter pillangón induló Biczó Bence a negyedik helyen végzett, így éppen lemaradt a dobogóról. Ugyanennek a számnak a B-döntőjében Török Dominik Márk a harmadik helyen zárt, Mándli Benedek pedig hetedik lett.

A hölgyeknél Szokol Szonja a 100 méter mell B-fináléjában a második pozícióban zárt.

RÖVID PÁLYÁS ÚSZÓ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, SZÁZHALOMBATTA
1. NAP, DÉLELŐTT, SELEJTEZŐK
FÉRFI
50 m gyors:
57. Gálicz Péter
200 m pillangó: 5. Biczó Bence (DÖNTŐS!), 11. Török Dominik Márk, 13. Mándli Benedek
NŐI
100 m mell:
10. Szokol Szonja
100 m hát: 26. Ács Barbara, 34. Mihályvári-Farkas Viktória, 37. Fehérvári Réka
4x50 m mix vegyes: 13. FTC (Török Dominik Márk, Szokol Szonja, Biczó Bence, Mihályvári-Farkas Viktória)
4x100 m mix gyorsváltó: 7. FTC (Mándli Benedek, Biczó Bence, Mihályvári-Farkas Viktória, Szokol Szonja, DÖNTŐS!)