Úszás
Hat arany Százhalombattáról

2019. február 18., 13:41 | 1 napja 3 órája 50 perce
Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a százhalombattai Szalai János Emlékversenyt.
Öt érem Nizzából

2019. február 10., 18:16 | 8 napja 23 órája 15 perce
Véget ért az úszók nizzai Golden Tour versenye. A Fradi úszói összesen három arany- és két ezüstérmet szereztek Franciaországban.
Két arany!

Két arany!

2019. február 8., 20:03 | 10 napja 21 órája 28 perce
A nizzai Golden Tour Verseny első napján Szilágyi Liliána és Verrasztó Dávid is aranyérmet szerzett!
Verrasztó Evelyn: „Szili is motivál, hogy ott legyek Tokióban”

2019. február 8., 15:12 | 11 napja 2 órája 19 perce
Verrasztó Evelyn immár testvérével és kedvesével is egy klubban készül a vb-re és Tokióra – VIDEÓ!
Újabb érmek az utolsó napon

2019. január 27., 17:53 | 22 napja 23 órája 38 perce
A luxembourgi Euro Meet verseny utolsó napján Verrasztó Dávid második lett 200 méter vegyesen, vegyes váltónk bronzéremet szerzett.
Két bronzérem a második napon Luxemburgban

2019. január 27., 00:32 | 23 napja 16 órája 59 perce
Verrasztó Dávid és a 4x100 méteres mix gyorsváltó is bronzérmes lett a luxemburgi Euro Meet nemzetközi úszóverseny második napján.
Szilágyi Liliána és Verrasztó Dávid arany-, Biczó Bence ezüstérmes!

2019. január 25., 18:15 | 24 napja 23 órája 16 perce
Szilágyi Liliána és Verrasztó Dávid arany-, Biczó Bence ezüstérmet szerzett a luxemburgi Euro Meet-versenyen!
Szilágyi Liliána meghatóan emlékezett vissza nagypapájára, Gyarmati Dezsőre

2019. január 25., 10:16 | 25 napja 7 órája 15 perce
Szilágyi Liliána a Népligeti Uszodában: „Kirázott a hideg, mert számomra a víz csobogása, a klór illata maga az élet” – VIDEÓ!
Újabb klasszis igazolás: Verrasztó Evelyn a Fradiban!

2019. január 23., 17:49 | 26 napja 23 órája 42 perce
Az Európa-bajnok, 52-szeres magyar bajnok, olimpikon magyar úszó is a Ferencvárosi Torna Clubban folytatja pályafutását – VIDEÓ!
Három érem a Tüskéből

2019. január 21., 15:02 | 29 napja 2 órája 29 perce
Fiatal úszóink szépen szerepeltek a Budapesten megrendezett Jövő Bajnokai Összrégiós Versenyen.
Szilágyi Liliána nagy sikere helyszínén győzte le Hosszú Katinkát

2019. január 20., 21:02 | 29 napja 20 órája 29 perce
Szilágyi Liliána visszatért korábbi nagy sikere helyszínére, ahol ismét nyert, sőt, még a háromszoros olimpiai bajnok Hosszú Katinkát is legyőzte – INTERJÚ!
Verrasztó-arany

2019. január 20., 17:10 | 30 napja 21 perce
Európa-bajnok úszónk, Verrasztó Dávid nagy fölénnyel aranyérmes 400 méter vegyesen Antwerpenben.
Szilágyi Liliána első ferencvárosi versenyén aranyérmes lett!

2019. január 19., 20:15 | 30 napja 21 órája 16 perce
Szilágyi Liliána többek között Hosszú Katinkát is megelőzve aranyérmet szerzett női 200 méter pillangón első ferencvárosi versenyén, az antwerpeni Flanders Swimming Cupon, Verrasztó Dávid két éremmel zárta a napot.
Szilágyi Liliána a Fradiban!

2019. január 16., 16:38 | 1 hónapja 3 napja 53 perce
Szilágyi Liliána, Európa-bajnoki ezüstérmes, ifjúsági olimpiai és Európa-bajnok magyar úszó a Ferencvárosi Torna Clubban folytatja a pályafutását – VIDEÓ!
Megemlékezés

2019. január 8., 08:00 | 1 hónapja 11 napja 9 órája 31 perce
89 évvel ezelőtt született az FTC olimpiai bajnok úszónője, Novák Éva.
Két arany, három ezüst

2018. december 25., 01:34 | 1 hónapja 25 napja 15 órája 57 perce
Az FTC két úszója, Mándli Benedek és Török Dominik Márk öt éremmel zárta a győri X. Scitec Opent.
Éremeső Zuglóban

2018. december 18., 15:37 | 2 hónapja 1 napja 1 órája 54 perce
Fiatal úszóink elképesztő éremmennyiséggel tértek haza a XIII. BVSC Cikluszáró Versenyről.
Véget ért a vb

2018. december 11., 13:52 | 2 hónapja 8 napja 3 órája 39 perce
Az FTC úszója, Biczó Bence 14. helyen zárt 200 méter pillangón a Kínában zajló rövid pályás világbajnokságon.
Négy érem Szerbiából

2018. december 3., 14:18 | 2 hónapja 16 napja 3 órája 13 perce
Úszónk, Török Dominik Márk három aranyéremmel térhetett hazai egy rangos újvidéki nemzetközi versenyről.