Ötödik helyen

2018. november 9., péntek 19:25 | 3 napja 22 órája 16 perce
Az FTC úszószakosztálya egy-egy ötödik és hatodik hellyel zárta a százhalombattai rövid pályás országos bajnokság harmadik napját.

Két ferencvárosi egységért is szoríthattunk a Százhalombattán zajló rövid pályás úszó országos bajnokság harmadik napjának esti programjában. Elsőként a Török Dominik Márk, Szokol Szonja, Biczó Bence, Fehérvári Réka összeállítású 4x100 méteres mixváltó ugrott a medencébe, amely egy helyet javítva hatodik lett.

A legjobban várt szám, a női 400 méteres vegyes úszás döntőjében az első helyen fináléba jutó Mihályvári-Farkas Viktória hiába úszott két másodperccel jobb időt, mint délelőtt, négyen is megelőzték, így az ötödik helyen végzett.

Az ob-val párhuzamosan Tokióban zajlik a rövid pályás világkupa, amelynek első két napján Verrasztó Dávid 400 méter gyorson a nyolcadik helyen végzett, 200 vegyesen pedig nem jutott be a döntőbe, 13. lett.

RÖVID PÁLYÁS ÚSZÓ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG, SZÁZHALOMBATTA
3. NAP, DÉLELŐTT
FÉRFI
100 m gyors:
31. Mándli Benedek
200 m mell: 9. Török Dominik Márk
4x100 m gyorsváltó: 9. FTC (Mándli Benedek, Kutasi Gergely, Török Dominik Márk, Biczó Bence)
NŐI
22. Szokol Szonja
200 m hát: 21. Ács Barbara, 23. Fehérvári Réka
400 m vegyes: 5. Mihályvári-Farkas Viktória
4x100 m mix vegyes váltó: 6. FTC (Török Dominik Márk, Szokol Szonja, Biczó Bence, Fehérvári Réka)