
Fradi TV az M4 Sporton!
Álomcsapatok, Sigér készülődése a győztes díjátadó előtt, Liu testvérek, Valentin-nap a Groupama Arénában és Fradi Testnevelés Óra a Fradi TV-ben!
Heti programajánló
Két labdarúgómeccs, női kéziseink a Bajnokok Ligájában, hokisaink háromszor is jégen.
Ünnepeltjeink
Ezen a héten is akadnak olyan fradista sportolók, akiket ünnepelhetünk, és akikről megemlékezhetünk.
Ennél több kell
A 2-1-re elvesztett debreceni mérkőzés után a FradiMédia exkluzív gyorsinterjút készített az FTC elnökével, Kubatov Gáborral – EXKLUZÍV INTERJÚ!
UP-eredmények
Utánpótlás labdarúgócsapataink két győzelemmel és egy vereséggel kezdték a tavaszi idényt.
Sajtóakkreditáció
Péntek délig lehet akkreditálni a február 23-ai, Puskás Akadémia elleni bajnoki mérkőzésre.
Két arany, egy ezüst
A Ferencváros atlétái három érmet szereztek a fedettpályás atlétika ob-n.
Többet érdemeltünk
Sergei Rebrov szerint ha meg szeretnénk nyerni a meccseket, akkor nem szabad egygólos előny tudatában megállni.
Vereség a Budafoktól
Elszenvedte első tavaszi vereségét az NB II-ben a Soroksár. A kis Fradi hazai pályán 1-0-ra kapott ki a Budafoktól.
Tíz perc után beindultunk
Az első tíz percben hat gólt kapott női kézilabdacsapatunk, a maradék ötvenben pedig összesen tizet, így simán győzött a Mosonmagyaróvár ellen.
Imponáló siker
Az FTC-Telekom Waterpolo férfi csapata gyönyörű gólokat szerezve győzte le a Budapesti Honvédot az alapszakasz utolsó előtti fordulójában a Komjádiban
Ezüstéremmel kezdtünk
Gyaloglónk, Tokodi Dávid második helyen végzett 5000 méteren a budapesti Fedett Pályás Országos Bajnokságon.
Bravúros döntetlen
Története során először rabolt pontot a BVSC-től az FTC-Telekom Waterpolo női csapata, amely 8-8-as döntetlent játszott az előző szezon bronzérmesével
Dvali-gól, de vereség
Dvali első Fradi-góljával vezetést szerzett az első félidőben, de Tőzsér és Zsóri találatával fordított a Debrecen.
Új szerződések!
A junior világbajnok kapusunkkal kettő évvel hosszabbítottunk, míg a saját nevelésű beállónkkal profi szerződést kötöttünk!
Fővárosi csaták
Az FTC-Telekom Waterpolo női és férfi csapata is fővárosi ellenfelet fogad szombaton a bajnokságban. A lányoknál az alapszakasz harmadik helye a tét.




“Mint Kosztolányi fái, úgy tartoztam az Üllői úthoz. A rosszakaróim azt mondhatták, úgy álldogál Albert a Fradi-pályán, mint az Üllői úti fák, csak azoknak nincs csípőn a kezük. Hát igen, valóban ott álldigáltam, még néha csípőn is volt a kezem, de két álldigálás között bemutattam néhány cselt, rúgtam néhány gólt, szereztem némi örömöt több százezer futballbarátnak. Nekem a Fradi-pálya jelentett mindent, én, a vidéki kissrác, ott lehettem-lettem valaki. JÓ SORSOM ODA VEZÉNYELT, MERT VALAHOL FENN ÚGY DÖNTÖTTEK RÓLAM, HOGY A FERENCVÁROS LEGYEN AZ ÉLETEM.” - Albert Flórián