2023. február 27.
Atlétáink kibérelték a dobogót a Magyar Bajnokságon
Junior és ifjúsági atlétáink remekeltek a korosztályos bajnokságon. • Fiatal futónk is két éremmel zárt.

A felnőtt atléták után a hétvégén a junior és az ifjúsági korosztály számára rendezték meg a Fedettpályás Magyar Bajnokságot.

A férfiaknál a juniorok mezőnyében ugróink remekeltek. Távolugrásban Lawson Richárd Hanh (a képen középen), míg hármasugrásban Nagy Alex nyert. Utóbbi versenyszámhoz hozzátartozik, hogy a dobogón csak ferencvárosi atléta zárt. Nagy mögött Lawson lett a második, Bazsó Levente pedig a harmadik. Karkiss Máté magasugrásban ezüstérmes lett.

Az ifiknél Kiss Mátyás hármasugrásban másodikként zárt, távolban pedig a dobogó legalsó fokára állhatott fel.

A nőknél a junior korosztályában versenyző Lóránt Boróka érte el a legjobb eredményt a ferencvárosi indulók közül. Fiatal futónk 400 méteren bronz-, 800-on ezüstérmesként végzett.

A Magyar Bajnokság teljes eredménysorát ITT nézheti meg.

60 m gát: 7. Mohácsi Blanka
Távolugrás: 4. Francisco-Lucas Laura, 12. Mohácsi Blanka, 14. Pedroso-Gartner Bianka
Hármasugrás: 4. Francisco-Lucas Laura

Csóti és Molnár az olimpiai részvételért küzd váltóban

Olimpiai kvalifikációs versenyen vesz részt Csóti Jusztina és Molnár Attila.

Exkluzív riport a Fradi vb-hősének otthonából

Atlétánk, Molnár Attila Balatonfüreden tartott emlékezetes kirándulást a FradiMédia stábjának - VIDEÓ

Bronzérmek a korosztályos Dobó Magyar Bajnokságról

A Takács testvérek diszkoszvetésben állhattak fel a dobogó harmadik fokára.

Klasszisunk és tanítványa: fél év és már három ob-arany

Atlétánk, Solymári Máté edzéseit Kazi Tamás irányítja, a páros pedig remekelt az elmúlt hónapokban - VIDEÓ

Herczeg György kilencedik lett a Dobó Európa Kupán

Az FTC fiatal gerelyhajítója az A-döntőben volt érdekelt.

Molnár Attila ötödik a fedettpályás vb-n 400 méteren

Futó atlétánk kiválóan teljesített a glasgowi fedettpályás világbajnokságon.

Sas Sándor ezüstérmes lett az ob-n

A Fekvenyomó Magyar Bajnokságon remekelt sprotolónk.

Molnár országos csúccsal döntős a fedettpályás vb-n!

Atlétánk ott lesz a 400 méter fináléjában Glasgowban, méghozzá a harmadik legjobb idővel.