2023. november 13.
„Az az érzés nagyon elkapott, onnan nem volt visszaút!”
Ismerjék meg közelebbről hosszútávfutó tehetségünket, aki egy éve még amatőr futó volt – VIDEÓ!

Szeptember közepén hallatott magáról először, amikor a Budapest félmaratonon, ami egyben a kategória Magyar Bajnoksága is volt, az abszolút mezőny 8. helyén ért célba, ami a hazai bajnokság 5. helyét jelentette, mindezt úgy, hogy a nemzetközi mezőny dobogósai mind magasan jegyzett kenyai futók voltak. Nem sokkal később egy újabb rangos budapesti versenyen, 10 kilométeren tudott győzni, majd az októberi Budapest maratonon a visszavonult vagy szabadidejükben sportoló csapattársakat vezetve, a Fradi váltójával a dobogó legalsó fokára állhatott fel. Ő az FTC hosszútávfutója, Kaposi Benedek, akinek eredményei értékét még tovább emeli, hogy egy évvel ezelőtt ilyenkor még teljesen amatőr futó volt, mára pedig klubunk egyik legnagyobb ígéretévé vált.

Ismerjék meg közelebbről Benjit a Fradi TV riportja segítségével!

Bravúros második nap után bronzérmes az FTC!

Atlétáink szombaton még az ötödik volt a Csapatbajnokságon, de vasárnap nagyot hajrázva nyertek érmet.

Két bronzérmet szereztünk a félmaraton ob-n

Tomaschof Kata egyéniben, valamint csapatban is a harmadik helyen végzett.

Magyar bajnokunk aranyérmes 1500 méteren

Az FTC atlétái két érmet szereztek a bonyhádi versenyen.

„Attila kihozta magából a maximumot az olimpián”

Sportolónk huszonhatodikként zárt 400 méteres síkfutásban a párizsi ötkarikás játékokon.

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.