Február 22-én, szombaton és február 23-án szombaton Nyíregyházán rendezik a fedett pályás atlétikai országos bajnokságot. Az első napon az FTC versenyzői több számban, férfi hármasugrásban és 60 méteres női síkfutásban is érdekeltek voltak.
Előbbiben valódi házidöntőt rendeztek egyesületünk sportolói, ugyanis a dobogó mindhárom fokára Fradi-atléta állhatott fel: Galambos Tibor címet védett, és ezzel kilencedik alkalommal lett bajnok, igaz, az ezüstérmes Rivasz Martin jócskán megnehezítette a dolgát. A bronzérmet Kiss Mátyás szerezte meg.
Csóti Jusztina 60 méteres síkfutásban indult, és végül 7.39-es idővel a második helyen zárt.

Négy nemzet részvételével rendezték meg az U23-as Válogatott Viadalt Opole városában.
A lengyelországi Opoleban versenyeznek sportolóink a hétvégén.
Az FTC Európa-bajnoka és Európa-csúcstartója egy századra volt egyéni csúcsától.
Két Gyémánt Liga-verseny után öt napot a Népligetben készül kiváló atlétánk, akit terveiről kérdeztünk.
Tomaschof Kata szép sikert ért el a múlt hétvégi eseményen.
Hét sportoló képviselte az FTC-t az U20-as magyar válogatott lengyelországi versenyén.
Fradista létszámrekord a szezon első korosztályos válogatott versenyén Lengyelországban.
Az FTC Eb-győztes sprintere a Gyémánt Liga marokkói állomásán remekelt.