2023. január 30.
Csóti-dupla 100-on és 200-on
Kiváló rövidtávfutónk, Csóti Jusztina 100 és 200 méteren is győzött Budapest régió fedett pályás bajnokságán.

Január 29-én a fővárosi BOK csarnokban rendezték meg Budapest régió fedett pályás bajnokságát, amelyen az FTC atlétika szakosztálya hatalmas létszámú küldöttséggel képviseltette magát.

A verseny legeredményesebb ferencvárosi atlétája Csóti Jusztina (képünkön) lett, kiváló rövidtávfutónk uralta a felnőtt nők sprintszámait, 100 és 200 méteren is győzni tudott.

Csóti Jusztina mellett Rivasz Martin teljesítménye kiemelendő még az eredmények közül, aki férfi hármasugrásban lett aranyérmes. Ebben a számban két ferencvárosi állhatott egymás mellett a dobogón, hiszen Bazsó Levente második lett.

Az említetteken kívül női magasugrásban is született ferencvárosi érem, ebben a számban Bihari Emese lett második. Emellett férfi távolugrásban Lawson Richárd Hanh, míg női hármasugrásban Marosi Viktória állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

A verseny összes részletes eredménye ITT böngészhető végig.

Bronzérmek a korosztályos Dobó Magyar Bajnokságról

A Takács testvérek diszkoszvetésben állhattak fel a dobogó harmadik fokára.

Klasszisunk és tanítványa: fél év és már három ob-arany

Atlétánk, Solymári Máté edzéseit Kazi Tamás irányítja, a páros pedig remekelt az elmúlt hónapokban - VIDEÓ

Herczeg György kilencedik lett a Dobó Európa Kupán

Az FTC fiatal gerelyhajítója az A-döntőben volt érdekelt.

Molnár Attila ötödik a fedettpályás vb-n 400 méteren

Futó atlétánk kiválóan teljesített a glasgowi fedettpályás világbajnokságon.

Sas Sándor ezüstérmes lett az ob-n

A Fekvenyomó Magyar Bajnokságon remekelt sprotolónk.

Molnár országos csúccsal döntős a fedettpályás vb-n!

Atlétánk ott lesz a 400 méter fináléjában Glasgowban, méghozzá a harmadik legjobb idővel.

Molnár Attila elődöntős a fedettpályás vb-n

A Glasgowban zajló viadalon atlétánk 400 méteren futamgyőztesként jutott tovább.