Budapesten, az UTE Atlétikai Stadionban rendezték meg szombaton a Váltófutó Magyar Bajnokságot. Az FTC-MVM Atlétika szakosztályt három csapatunk képviselte.
A Berek András, Zuber Marcell, Kovács Bendegúz Zoltán, Csordás Tamás összeállítású 4x200 méteres férfi váltónk 1:29.07-es időeredménnyel bronzérmes lett. Szintén a dobogó harmadik fokára állhatott fel ugyanebben a versenyszámban az FTC női váltója (Demeter Korinna Alexandra, Mohácsi Réka, Szücs Dóra Zita, Radványi Natasa).
Az esti programban még szurkolhattunk a 4x1500 méteres férfi váltónknak. A Takács András, Szabó Csanád, Gondos Árpád, Juhász Edmond összetételű Fradi végül 16:29.52-es idővel aranyérmet szerzett.
Az FTC-MVM Atlétika szakosztálya így egy arany- és két bronzéremmel zárt a Magyar Bajnokságot.
Fradista létszámrekord a szezon első korosztályos válogatott versenyén Lengyelországban.
Az FTC Eb-győztes sprintere a Gyémánt Liga marokkói állomásán remekelt.
Európa-bajnok és világbajnoki bronzérmes atlétánk a Gyémánt Liga második állomásán állt rajthoz 400 méteren.
Az FTC-MVM Atlétika sprintere Botswanában képviselheti a zöld-fehér színeket.
Az FTC-MVM Atlétika versenyzőinek a hőséggel is meg kellett küzdeniük Bécsben. Tarnai László ötödik lett.
Az aranyat és az ezüstöt is elhozták atlétáink az Osztrák Atlétikai Szövetség nemzetközi versenyéről.
A FradiMédia a helyszínről követte végig a Fedettpályás Atlétikai Világbajnokságot! Exkluzív VIDEÓ!
Klubunk korábbi atlétájának egy repülőgépszerencsétlenség törte ketté olimpiai álmait.