2019. június 9.
Egy arany; junior atlétánk bravúrosan szerzett érmet
Vasárnap egy aranyérmet és két ezüstérmet szereztek atlétáink, köztük egy igen bravúrosat.

Szombaton Szabó László hihetetlen egyéni csúccsal nyert a Budapest Open-Schulek Ágoston emlékversenyen, de vasárnap is sikeresen szerepeltek atlétáink.

Fiú magasugrásban Smelka Dániel aranyérmet szerzett, így vasárnap is volt Fradi-sportoló a dobogó tetején! Férfi 400 méter gáton Varga Dániel második lett, és szintén ezüstérmet szerzett Enyingi Patrik is, ő férfi 400 méteren lett második, de esetében azért különösen is bravúros ez az eredmény, mert az első felnőttversenye volt ez a junior sportolónak.

Szűcs Dóra Zita negyedik lett leány 400 méteren, Vasali Dávid ugyanígy végzett férfi 1500 méteren, míg Galambos Tibor szintén második lett férfi hármasugrásban.

Fedettpályás egyéni csúccsal lett első Szabó László

Szabó mellett az FTC-színekben induló Van Doremalen Dóra és Galambos Tibor is a dobogó tetején ünnepelhetett.

Aranyérmeket értek ugróink egyéni csúcsai

Az FTC atlétika szakosztálya négy éremmel zárta a hétvégi két utánpótlás-versenyt.

Kazi Tamás arany-, Galambos Tibor ezüstérmes Bécsben!

Az FTC többszörös magyar bajnok atlétái kiválóan szerepeltek a rangos osztrák nemzetközi versenyen.

Szakosztályaink csodás éve – 4. rész

Sikerek a shorttrack VK-n, Biczó aranya, Szemes-show vívásban - Szakosztályi sikerek, 4. rész – VIDEÓK!

Szakosztályaink csodás éve – 3. rész

Az első korcsolya bajnoki aranyak, atléta és úszó éremeső - Szakosztályi sikerek, 3. rész – VIDEÓK!

Szakosztályaink csodás éve – 2. rész

Balázs Krisztián világbajnoki érmet nyert. • Klasszisunk nem akárhogy ünnepelte szenzációs csúcsát – VIDEÓK!