2019. június 9.
Egy arany; junior atlétánk bravúrosan szerzett érmet
Vasárnap egy aranyérmet és két ezüstérmet szereztek atlétáink, köztük egy igen bravúrosat.

Szombaton Szabó László hihetetlen egyéni csúccsal nyert a Budapest Open-Schulek Ágoston emlékversenyen, de vasárnap is sikeresen szerepeltek atlétáink.

Fiú magasugrásban Smelka Dániel aranyérmet szerzett, így vasárnap is volt Fradi-sportoló a dobogó tetején! Férfi 400 méter gáton Varga Dániel második lett, és szintén ezüstérmet szerzett Enyingi Patrik is, ő férfi 400 méteren lett második, de esetében azért különösen is bravúros ez az eredmény, mert az első felnőttversenye volt ez a junior sportolónak.

Szűcs Dóra Zita negyedik lett leány 400 méteren, Vasali Dávid ugyanígy végzett férfi 1500 méteren, míg Galambos Tibor szintén második lett férfi hármasugrásban.

Szabó László sem maradt arany nélkül a hétvégén

Taroltak az FTC atlétái a 46. Paulinyi Jenő Emlékverseny különleges hárompróba számában.

Galambos Tibor idei legjobbjával nyert a Honvéd Kupán

Többszörös magyar bajnok atlétánk aranyérmes lett hármasugrásban a budapesti nemzetközi versenyen.

Két magyar bajnoki cím és nagy meglepetés

Az FTC atlétái hét éremmel zárták a budapesti Junior és Utánpótlás Országos Bajnokságot.

Remekelt a fradista a világklasszisokkal teli mezőnyben

Diszkoszvetőnk, Huszák János értékes helyezéssel zárt egy rangos nemzetközi versenyen Németországban.

Bronzérem a nemzetközi gerelyhajító versenyről

Herczeg György rangos németországi gerelyhajító versenyen tudott dobogóra állni.

Szabó László: „Ez a csúcs csak feltüzel”

Az FTC atlétája, Szabó László hihetetlen egyéni csúccsal nyert szombaton a Budapest Openen.

Bronzérem az egyetemi bajnokságról

Csúri Bence bronzérmet szerzett a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokságon.

Szabó László Debrecenben is brillírozott

Kiválóságunk megnyerte a távolugrást, atlétáink összesen öt éremmel tértek haza a debreceni Kelet Kupáról.