2021. január 13.
Egy nagy visszatérés és egy új kezdet
A Fradi újonnan igazolt tehetsége és különleges edzői stábjának története – VIDEÓ!

A kiváló gátfutó, Répási Petra néhány hete ferencvárosi színekben készül a 2021-es, olimpiával és fedett világversenyekkel tarkított szezonra. Petra egy háromfős csapattal végzi az edzésmunkát, az edzői stáb pedig nem mindennapi felállásban segíti őt az egyre jobb eredmények felé. Egyik edzője ugyanis az édesapja, aki nem más, mint a Fradi korábbi labdarúgója, a később magyar bajnoki címig, válogatottságig és gólkirályságig jutó Répási László, a másik pedig magyar bajnok, Erste Liga- és Magyar Kupa-győztes jégkorongozónk, a sportpályafutása mellett közismerten erőnléti edzőként is dolgozó Hegyi Ádám. A Fradi TV riportjában megismerhetik a különleges csapat történetét, a közös munka előnyeit és kihívásait, valamint arra is fény derül, hogyan fogadták Petrát a Ferencvárosnál, és milyen volt édesapja számára a visszatérés a Népligetbe.

Herczeg Attila a 8. helyen zárta a selejtezőt az Eb-n

Az FTC 15 éves gerelyhajítója nem jutott be a szám szerdai döntőjébe az U18-as Európa-bajnokságon.

Szép eredmények a Négy Ország U18 Válogatott Viadalon

Atlétáink hármasugrásban és magasugrásban is érmet szereztek a székesfehérvári versenyen.

Újabb három magyar bajnoki címet nyertek a fradisták

Atlétáink négy éremmel gazdagították a kollekciót. • Máté Tamás elképesztő győzelme 200 méteren - VIDEÓ

Két magyar bajnokot ünnepelhetett a Ferencváros

Molnár Attila 400 méteren, míg Pap Kristóf távolugrásban nyert aranyérmet a 127. Atlétika Magyar Bajnokságon.

Öt verseny, 27 érem sikerszakosztályunk versenyzőitől

Az FTC felnőtt atlétái a hétvégi Magyar Bajnokságra hangoltak, míg az utánpótlás ismét eredményes volt.

Az FTC ugrótehetsége két számban is tarolt az ob-n

Az U18-as Atlétika Magyar Bajnokságon hat érmet, köztük három-három aranyat, illetve ezüstöt nyertünk.