Tarnócai Éva ezüstérmet szerzett a pescarai Masters Európa-bajnokság gerelyhajító versenyszámában! Az FTC sportolója egyéni legjobb eredményt ért el 31.61 méteres eredményével.
- Az első dobás után a hatodik helyről indultam, majd minden dobással egyre előrébb kerültem! Az ötödik dobással egyszerre két versenyzőt is megelőztem. Nem is számítottam rá, hogy ezüstérmes leszek a végén, hihetetlen boldogság ez számomra! – értékelt a borítóképünkön látható Tarnócai Éva.
Mellette Simon-Balla Andrea ért el még dobogós helyezést, ő hétpróbában lett új országos csúccsal harmadik. Masters sportolóink közül Bátori Noémi 400 méteren középdöntőbe jutott, végül 11. lett, Hazay Krisztina pedig 13. helyezést ért el.
Molnár Attila kritikus volt az új szabállyal kapcsolatban a világbajnoki döntő után - VIDEÓ!
Az FTC sprintere a lengyelországi atlétikai vb 400-as döntőjében lemaradt az éremről az időeredményével.
A fedettpályás világbajnokságon remeklő atlétánk, Molnár Attila ismét formában volt az interjú során - VIDEÓ!
Az FTC sprintere rendkívül magabiztosan nyerte meg futamát a 400 méter elődöntőjében.
Atlétánk, Molnár Attila elégedett volt első futásával a fedettpályás vb-n, de a java csak most jön - VIDEÓ!
Az FTC atlétája második lett futamában 400 méteren, este már a döntőért fut a fedettpályás világbajnokságon.
Klasszis sprinterünk már a fedettpályás vb helyszínén készül egy tervei szerint eredményes versenyre - INTERJÚ
Sprinterünket, Molnár Attilát éremesélyesként is emlegetik a Fedettpályás Atlétikai Világbajnokság előtt.