2020. január 18.
Fedettpályás egyéni csúccsal lett első Szabó László
Szabó mellett az FTC-színekben induló Van Doremalen Dóra és Galambos Tibor is a dobogó tetején ünnepelhetett.

A Budapest-bajnokság egyik legjobb pillanata volt – írta Szabó László győzelmet és fedettpályás egyéni rekordot érő, 7.72 méteres távolugrása kapcsán Facebook-oldalán a Magyar Atlétikai Szövetség, amelynek szervezésében szombaton a BOK Sportcsarnok adott otthont Budapest Nyílt Fedettpályás Bajnokságának. Nézzük, atlétánk mivel vívta ki az elismerést!

Szabó Lászlóén kívül további két aranyérmet nyertek a Ferencvárosi Torna Club sportolói. Női magasugrásban Van Doremalen Dóra bizonyult a legjobbnak 1.79 méteres eredményével, míg a férfi hármasugrás kilences mezőnyében Galambos Tibor nyert, megelőzve klubtársát, Prekli Zoltánt. Női távolugrásban Gődény Pálma révén, férfi távolugrásban és a férfi 60 méter A-B döntőjében pedig Virovecz Istvánnak és Haufe Rajmundnak köszönhetően bronzérmet nyertek versenyzőink.

BUDAPEST NYÍLT FEDETTPÁLYÁS BAJNOKSÁGA

2020. január 18., szombat. Budapest, BOK Sportcsarnok

Az FTC-sportolók döntős eredményei

Női távolugrás: 3. Gődény Pálma (5.53), 6. Sütő Napsugár (5.29), 7. Pakodi Csenge (5.17), 10. Szikossy Szilvia (4.91), 14. Nemes Nóra (4.62), Vörös Franciska (nincs eredmény)

Női 60 méter gát: 6. Ley Fanni (9.61)

Fiú 60 méter gát (0.91): 4. Zuber Marcell (8.83), 6. Solymosi Bálint (9.24)

Férfi távolugrás: 1. Szabó László (7.72), 3. Virovecz István (7.61), 9. Hellenpárt Gábor (6.26), 13. Bazsó Levente (6.03), 21. Csúri Bence    (4.86), Papp Tamás (nincs eredmény), Bánóczi Kristóf (nincs eredmény)

Férfi 60 méter – A-B Döntő: 3. Haufe Rajmund (6.89)

Női Magasugrás: 1. Van Doremalen Dóra (1.79), 7. Bihari Emese (1.55), 7. Goschi Anna (1.55), 10. Wéber Csenge Fanni (1.55)

Női hármasugrás: 13. T. Kovács Adrienn (10.10)

Férfi magasugrás: 4. Abdul Kevin Kristóf (2.00), 11. Zuber Marcell (1.80), 17. Hellenpárt Gábor (1.70)

Férfi hármasugrás: 1. Galambos Tibor (15.08), 2. Prekli Zoltán (14.88)

Aranyérmeket értek ugróink egyéni csúcsai

Az FTC atlétika szakosztálya négy éremmel zárta a hétvégi két utánpótlás-versenyt.

Kazi Tamás arany-, Galambos Tibor ezüstérmes Bécsben!

Az FTC többszörös magyar bajnok atlétái kiválóan szerepeltek a rangos osztrák nemzetközi versenyen.

Kiváló eredmények Budapestről és Luxemburgból

Huszák János nemzetközi versenyen, utánpótlás atlétáink a junior bajnokságon álltak helyt az elmúlt hétvégén.

A Fradi hőse: dobogón állt, mégis másnak adta az érmét

Elmérték atlétánk ugrását, de ő már akkor tudta, hogy mit tesz majd a díjátadó után – VIDEÓ!