2019. október 1.
Gerelyhajító sikerek a fiatal fradistáktól
Atlétáink négy korosztályban négy érmet szereztek a XV. Németh Miklós Gerelyhajító Versenyen.

Vácon 15. alkalommal rendezték meg az olimpiai bajnok gerelyhajítóról, Németh Miklósról elnevezett utánpótlás versenyt, amelyen az FTC atlétika szakosztálya népes csapattal indult. A fiúknál az újonc Herczeg Attila (a képen középen) 44.46 méterrel aranyérmes lett korosztályában, míg az ifjúságiaknál induló Némethy Szabolcs bronzot szerzett. A lányoknál két harmadik hellyel gazdagodtunk. Borostyánkői Dorottya a juniorok, míg Roczkov Ajsa Lelle a gyermek II-esek között állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

XV. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny, Vác
FÉRFI
Ifjúsági: 3. Némethy Szabolcs
Serdülő: 8. Roczkov Attila Torda (44.69 m, egyéni csúcs)
Újonc: 1. Herczeg Attila (44.46 m), 8. Roczkov Keve Csaba
NŐI
Junior: 3. Borostyánkői Dorottya
Gyermek II: 3. Roczkov Ajsa Lelle (21.87, egyéni csúcs)

Aranyérmeket értek ugróink egyéni csúcsai

Az FTC atlétika szakosztálya négy éremmel zárta a hétvégi két utánpótlás-versenyt.

Kazi Tamás arany-, Galambos Tibor ezüstérmes Bécsben!

Az FTC többszörös magyar bajnok atlétái kiválóan szerepeltek a rangos osztrák nemzetközi versenyen.

Szakosztályaink csodás éve – 4. rész

Sikerek a shorttrack VK-n, Biczó aranya, Szemes-show vívásban - Szakosztályi sikerek, 4. rész – VIDEÓK!

Szakosztályaink csodás éve – 3. rész

Az első korcsolya bajnoki aranyak, atléta és úszó éremeső - Szakosztályi sikerek, 3. rész – VIDEÓK!

Szakosztályaink csodás éve – 2. rész

Balázs Krisztián világbajnoki érmet nyert. • Klasszisunk nem akárhogy ünnepelte szenzációs csúcsát – VIDEÓK!