2019. július 9.
Két kilencedik hely a Gyulai Memorialon
Huszák János a diszkoszvetők, Galambos Tibor a hármasugrók között lett kilencedik.

A Gyulai István Memorialon az FTC két sportolója - Huszák János diszkoszvetésben, míg Galambos Tibor hármasugrásban - versenyzett.

Diszkoszvetés

Huszák harmadik kísérletre érte el legjobb eredményét, ekkor 60.60 méterre repült diszkosza, ami végül a kilencedik helyezést érte versenyzőnknek.

Az első egyébként a svéd világbajnoki és Európa-bajnoki ezüstérmes Daniel Stahl lett 68.77 méteres eredménnyel.

Hármasugrás

Galambos Tibor szintén a kilencedik helyen zárt, sportolónk 15.77 méterrel végzett.

Itt is rendkívül erős volt a mezőny, az első a kétszeres olimpiai és háromszoros világbajnok, amerikai Christian Taylor lett.

Tizedik hely a Serdülő Csapatbajnokságon

A felnőtt CSB döntő mellett az atléták serdülő korosztályában is megtartották a Csapatbajnokságot.

A világbajnokság kapujában

Diszkoszvetőnk, Huszák János sorozatban négy versenyt nyert és a hét elején kiderül, ott lehet-e a dohai vb-n.

Nyolcadik helyen végeztünk a Csapatbajnokságon

Az FTC atlétái vasárnap is kitettek magukért és három versenyszámot is megnyertek a CSB-n.

Szabó László nyert, hatodikként várjuk a folytatást

Szombaton és vasárnap Székesfehérvár ad otthont az atlétikai csapatbajnokság fináléjának.

Galambos Tibor is arannyal zárt a Szuper Liga Döntőben

A budapesti 6. Atlétikai Magyar Szuper Liga Döntő második napján négy fradista éremnek örülhettünk.

Három arany a Szuper Liga Döntő első napján

Diszkoszvetőnk legyőzte edzőjét, Kazi Tamás visszatért, Szabó László duplázott a rangos versenyen – VIDEÓ!

Tíz érem három rangos versenyen

Atlétika szakosztályunk utánpótlás sportolói három korosztályban is kiváló hétvégét zártak.

Kiváló eredmények Budapestről és Luxemburgból

Huszák János nemzetközi versenyen, utánpótlás atlétáink a junior bajnokságon álltak helyt az elmúlt hétvégén.