2019. május 5.
Fradi-siker Máltán; új igazolásunk bronzzal zárt
Az FTC válogatott atlétái egy arany, egy ezüst és két bronzérmet szereztek a rangos nemzetközi versenyen.

Szombaton a máltai Marsában rendezték meg a nemzetközi Europe Athlétisme Promotion (EAP) versenysorozat következő, de első szabadtéri állomását, amelyen három ferencvárosi atléta, Szabó László és Bánhidi Bence indult távolugrásban - előbbi 200 méteren is -, illetve Prekli Zoltán hármasugrásban.

Férfi 200 méteren magyar bajnokunk, Szabó László 21.27-et futott, ezzel pedig a második helyen végzett. Válogatott klasszisunk távolugrásban viszont legyőzhetetlen volt, negyedik kísérletére 7.58 méter ugrott, amellyel aranyérmes lett. A szám másik ferencvárosi indulója, a Postástól frissen igazolt, szintén válogatott Bánhidi Bence 7.15-ös eredményével értékes bronzérmet nyert.

Hármasugrónk, Prekli Zoltán ötödik kísérletére 14.72 métert ugrott, ezzel pedig felállhatott a dobogó legalsó fokára.

Szabó László Debrecenben is brillírozott

Kiválóságunk megnyerte a távolugrást, atlétáink összesen öt éremmel tértek haza a debreceni Kelet Kupáról.

Ismét fináléban az FTC, de nagy vezéráldozattal!

Atlétika szakosztályunk az ötödik helyen végzett a Csapatbajnokság elődöntőjében, így bejutott a fináléba.

Éremeső Debrecenben – kiváló hétvégét zártak atlétáink

Az FTC atlétái remek eredményekkel tértek haza Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságról.

Szabó László dupla sikere

Szabó László távolugrásban és 100 méteres síkfutásban is aranyérmes lett a tiszaújvárosi nemzetközi versenyen.

Éremeső a hazai rendezésű Albert Kupán

Az FTC atlétika szakosztálya 15 éremmel zárta a Népligetben megrendezett Albert Kupa minősítési versenyt.

Huszák János visszatért és nyert!

Diszkoszvetőnk, Huszák János aranyérmes lett a Szentesi Dobóversenyen – INTERJÚ!

Atlétika az Arénában

Labdarúgóink Paks elleni bajnokija előtt az atlétika szakosztály települ ki a családi szektorba.