2024. január 18.
Klasszisunk és fia megfogadta, ezt biztosan kipróbálják
Sas Sándor és fia mesélt a tavalyi sikeres évükről, majd kipróbáltak egy népszerű kvízjátékot – VIDEÓ

Több szempontból is remek év volt 2023 a Sas-család férfi tagjainak számára. Paraerőemelőnk, Sándor hosszú sérülés után visszatért, míg fia, Dániel ökölvívó-pályafutása legnagyobb sikerét elérve ezüstérmes lett a maribori Serdülő Európa-bajnokságon. Apával és fiával az elmúlt év sikereiről és felemelő pillanatairól beszélgettünk, majd egy népszerű kvízjátékra invitáltuk őket.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.

FTC-sikerek az atlétika-ob második napján

Molnár Attila és Szabó László aranyéremmel zárt.

Berobbantak atlétáink az ob-n: rögtön négy FTC-arany!

Sportolóink a Magyar Bajnokság első napján összesen hét érmet, köztük négy aranyat és három ezüstöt nyertek.

Bronzérem az U20-as atlétikai viadalon

A magyar csapatból a fiúk és a lányok is a 3. helyen végeztek.

Remekeltek atlétáink az U18-as ob-n

Egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet nyertek fiataljaink az országos bajnokságon.