2026. március 21.
„Marhagulyás? Majd a vb-döntő után jöhet!”
A fedettpályás világbajnokságon remeklő atlétánk, Molnár Attila ismét formában volt az interjú során - VIDEÓ!

Mint ismert, atlétánk, Molnár Attila megnyerte elődöntős futamát 400 méteren a lengyelországi Torunban zajló Fedettpályás Atlétikai Világbajnokságon, így magabiztosan jutott be a szombat esti döntőbe.

Európa-bajnok, világbajnoki bronzérmes és Európa-csúcstartó sprinterünk elégedetten értékelt a FradiMédiának a futam után és elmondta, mivel lenne elégedett a finálét követően.

Érdemes lesz követni a FradiMédia felületeit, így a fradi.hu-t, a Facebook-Instagram-, és TikTok-oldalunkat, valamint a FradiMédia hivatalos YouTube-csatornáját, ugyanis stábunk exkluzív helyszíni riportokban számol be a fedettpályás világbajnokság minden egyes Attilával kapcsolatos történéséről.

Cikkajánló

Eb-re és korosztályos vb-re készülnek atlétáink

Négy FTC-sportoló a birminghami felnőtt Európa-bajnokságon, míg ketten az U20-as vb-n képviselik klubunkat.

Kiváló szereplés az atléták 131. Magyar Bajnokságán!

Gerelyhajításban, hármasugrásban és a 4x100 méteres váltókban is remekeltünk.

U18-as Európa-bajnokságon járt a Fradi atlétája

Szabó Csanád 800 méteren állt rajthoz az olaszországi kontinensviadalon.

Molnár Attila ezüstérmes lett a Gyulai Memorialon!

Az FTC klasszisa négy századdal maradt el saját országos csúcsától, és először állhatott dobogóra a viadalon.

Molnár Attila bődületes országos csúcsot futott

Sprinterünk a Gyémánt Liga monacói állomásán 44.47-es idővel ért célba 400 méteren.

Lengyelországban versenyeztek az FTC atlétái

Négy nemzet részvételével rendezték meg az U23-as Válogatott Viadalt Opole városában.

Öt atlétánk utazik az U23-as Válogatott Viadalra

A lengyelországi Opoleban versenyeznek sportolóink a hétvégén.

Molnár Attila fantasztikus futással nyert Ostravában

Az FTC Európa-bajnoka és Európa-csúcstartója egy századra volt egyéni csúcsától.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin