2024. június 9.
Molnár Attila döntős az Európa-bajnokságon!
Többszörös magyar bajnok atlétánk 400 méteren jutott be a fináléba Rómában.

A ferencvárosi atléták számára is megkezdődött a Rómában zajló Európa-bajnokság. Többszörös magyar bajnok, fedettpályás világbajnoki ötödik sprinterünk, Molnár Attila vasárnap este a 400 méteres síkfutás elődöntőjében volt érdekelt.

Molnár az első futamban szerepelt. 100 méter után az első háromban futott, a táv felénél is tartotta a tempót, végül a harmadik helyen ért be 45.04-es idei legjobb idejével. Mivel az első két helyezett jutott automatikusan döntőbe, Attilának még meg kellett várnia a hátralévő két futamot.

Ebben a két futamban pedig jól alakultak az időeredmények atlétánk szempontjából, így végül Molnár Attila összesítésben a 6. legjobb idővel bejutott a 400 méteres férfi síkfutás döntőjébe.

Bravúros második nap után bronzérmes az FTC!

Atlétáink szombaton még az ötödik volt a Csapatbajnokságon, de vasárnap nagyot hajrázva nyertek érmet.

Két bronzérmet szereztünk a félmaraton ob-n

Tomaschof Kata egyéniben, valamint csapatban is a harmadik helyen végzett.

Magyar bajnokunk aranyérmes 1500 méteren

Az FTC atlétái két érmet szereztek a bonyhádi versenyen.

„Attila kihozta magából a maximumot az olimpián”

Sportolónk huszonhatodikként zárt 400 méteres síkfutásban a párizsi ötkarikás játékokon.

Molnár Attila győzelemmel hangolt az olimpiára

Sprinterünk az U23 és U20 Atlétikai Magyar Bajnokságon remekelt, ahogy sok más Fradi-sportoló is.

Az FTC bajnoka tesitanárként szerez örömet gyerekeknek

Atlétánkkal, Guba Liliánával interjúztunk volna, amikor megjelent magyar bajnok klubtársa, és… - VIDEÓ!

Molnár Attila ötödik a Gyulai István Memorialon

Az FTC versenyzője 400 méteren szerepelt.

Magyar válogatott siker FTC-sportolókkal a keretben

Az U18-as atlétikai válogatottban négy ferencvárosi sportoló eredménye is kellet az értékes éremhez.