2020. június 30.
Négy egyéni csúcs, három fradista érem
Az FTC tehetséges gerelyhajítói egy-egy arany-, ezüst- és bronzérmet nyertek a gödöllői versenyen.

Ahogy több sportágban, úgy az atlétikában is néhány napja újra indultak a versenysorozatok a koronavírus-járvány miatti intézkedések feloldása után. Az FTC utánpótlás gerelyhajítói a Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő, ifjúság, junior és felnőtt versenyén indultak. A gyermek II-es korosztályban Magyar Szabolcs aranyérmes lett 36.55 méteres egyéni csúcsával. A serdülőknél Herczeg Attila (a képen középen) ugyancsak egyéni csúccsal, 55.82-vel ezüstérmet szerzett, míg Roczkov Attila Torda szintén egyéni legjobbjával, 51.03 méterrel harmadik lett. Az újoncoknál Sárdy Donát 32.18 méteres egyéni csúcsával éppen lemaradt a dobogóról, a negyedik helyen végzett.

A Gödöllői EAC gyermek, újonc, serdülő, ifjúsági, junior és felnőtt gerelyhajító verseny, Gödöllő
FIÚ
Serdülő: 2. Herczeg Attila (55.82 m, egyéni csúcs), 3. Roczkov Attila Torda (51.03, m, egyéni csúcs)
Újonc: 4. Sárdy Donát (32.18 m, egyéni csúcs)
Gyermek II, fiú: 1. Magyar Szabolcs (36.55 m, egyéni csúcs)

Klasszisunk mikróval melegítette a népszerű vloggert

Vajon sikerül Nagy Benedeknek klasszisaink segítségével megdönteni a rekordját? Most kiderül! - VIDEÓ

Arany-, ezüst- és bronzérem az FTC atlétáitól

Újabb első hely gerelyhajításban. • Csapataink közül három is dobogóra állhatott a hétvégi versenyen.

Négy ügyességi számban is taroltak az FTC atlétái

Egyéniben és csapatban is aranyérmesek lettek az FTC tehetséges versenyzői Székesfehérváron.

Mi az a kalapácsujj, avagy atlétáink a tudomány útján

Atlétika szakosztályunk fejlődését mostantól egy modern diagnosztikai eszköz is segíti – VIDEÓ!

Újabb pazar egyéni csúcs és aranyérem a fradistától

Atlétánk, Herczeg György 70 méter fölé repítette a gerelyt, ezzel megnyerte a rangos váci viadalt.

Két ugrószám is ferencvárosi aranyéremmel zárult

A tatabányai serdülő és újonc atlétikai bajnokságon hat éremmel zártak a ferencvárosi sportolók.

Tökéletes szezonzárás: négy Szuper Liga-aranyérem!

Máté Tamás, Pap Kristóf, Huszák János és Csóti Jusztina is felállhatott a dobogó legmagasabb fokára.

Magyarország legerősebb és legjobb csapata a Fradié!

„Ha minden klub egyedül indult volna, akkor toronymagasan megnyerjük a Csapatbajnokságot” – INTERJÚ