Közel volt a dobogó az országos csapatbajnokságon

Szabadfogású birkózóink egy hajszállal csúsztak le a dobogóról Pécsett.

Ezüstérem az Utánpótlás Csapatbajnokságról

Az FTC birkózói egészen a döntőig meneteltek a korosztályos csb-n. • Veteránunk bronzérmes a vb-n.

Az FTC kis birkózói éremesőt rendeztek a Diákolimpián

A területi szabadfogású versenyen 11, a gyermekgálán pedig nyolc érmet nyertek tehetségeink.

Négy magyar bajnoka lett a Ferencvárosnak

Az FTC birkózója, Szabó Nikolett, Gombos Alex, Mizsei Zoltán és László Koppány aranyat nyert az U23-as ob-n.

Az FTC tehetsége nyerte az első Felvidéki Nagydíjat

Birkózóink két nemzetközi és egy hazai versenyen remekeltek.

Friss magyar bajnokunk az extrém sportok szerelmese

Birkózónk, László Koppány megmutatta, mivel tölti az idejét az edzések és edzőtáborok között - VIDEÓ

Négy aranyérem a birkózó országos bajnokságon

Váncza István, László Koppány, Mizsei Zoltán és Szabados Noémi is bajnoki címet ünnepelhetett.

Mizsei és Gombos is korán búcsúzott az U20-as vb-n

Az FTC mindkét versenyzője az első mérkőzésén szenvedett vereséget, és nem jutott vigaszágra Spanyolországban.

„A „gengszterkedő” gyerekek volt a jel, hogy él az FTC”

A 60 éves birkózóklasszisunk, Komáromi Tibor múltról, jelenről és jövőről is mesélt születésnapi interjújában.

Komáromi Tibor 60 esztendős

Háromszoros vb-győztes, Eb-aranyérmes és olimpiai ezüstérmes birkózólegendánkat köszöntjük.

Hat érem a strandbirkózó OB utolsó állomásáról

Az FTC birkózói négy korosztályban is dobogóra állhattak Soltvadkerten.

Elnöki elismerő oklevél Eb-ezüstérmes birkózónknak

László Koppány Simon az U23-as Európa-bajnokságon állhatott fel a dobogó második fokára.

Váncza István bronzérmet nyert a rangsorversenyen

Szabados Noémi után újabb birkózónk állhatott dobogóra a rangos budapesti nemzetközi versenyen.

Szabados Noémi ezüstérmes a WWU rangsorviadalán

Birkózónk a BOK-csarnokban végzett a második helyen.

Aranyéremmel hangolt az Eb-re az FTC birkózója

Scheuring Vilmos Horvátországban győzött. • Magyar bajnokunk is lett a hétvégén.