Hírek

Szabados Noémi aranya mellett még három Fradi-érem

Az FTC junior női birkózói négy érmet szereztek a kaposvári minősítési versenyen.

Három fradista érem a rangos cseh viadalról

Bak Gergely, Szabados Márton és Váncza István is éremmel tért haza egy csehországi nemzetközi versenyről.

Egy hétvége, két verseny

Birkózóink különböző korosztályokban és helyszíneken összesen hat éremmel zárták a legutóbbi hétvégét.

Szabados: Nem volt időm gondolkozni!

Szabados Noémi az utolsó másodpercekben szerezte meg a bronzérmet az U23-as Európa-bajnokságon!

Drámai bronzérem!

Szabados Noémi drámai mérkőzésen lett bronzérmes az újvidéki U23-as birkózó Európa-bajnokságon!

Bak és Váncza a legjobb

Junior birkózóink három érmet szereztek a korosztály hétvégi, tokodi kötöttfogású minősítési versenyén.

Különleges ajándék

Bácsi Péter és szakosztályvezetőnk, Sike András egyedi meglepetéssel köszönte meg az FTC támogatását – VIDEÓ!

Ezüst Ausztriából, aranyak Tokodról

Birkózó szakosztályunk serdülői Tokodon, míg Szabados Noémi rangos nemzetközi versenyen ért el szép eredményt.

„A pörgés a szőnyeg mellett ugyanúgy megvan bennem”

Kétszeres világ- és Európa-bajnok birkózónk, Bácsi Péter a Zagreb Openen először szerepelt edzőként versenyen.

Három érem a Kőér utcából

Három éremmel tértünk haza a Kőér Utcai Sportcsarnokban rendezett 2019-es Pénzügyőr-kupáról.

Bácsi Péter is jelölt!

Világklasszis birkózónkat, Bácsi Pétert is jelölték a Playboy Man of The Year díjára – SZAVAZÁS!

Bácsi Péter büszkesége

Világklasszis birkózónk, Bácsi Péter már másodszor érdemelte ki a nemzetközi szövetség egyik legrangosabb elismerését – VIDEÓ!

Az év birkózójának válaszották Bácsi Pétert!

A United World Wrestling ranglistája alapján Bácsi Péter lett a 2018-as év legjobb kötöttfogású birkózója!

Cukiság és édesség karácsonyra: Bácsi Péter kisfiaival alkotott

A FradiMédia stábja otthonában lepte meg Bácsi Péter és családját, világklasszis birkózónk pedig két kisfia segítségével vendégelt meg minket – VIDEÓ!

Tarolt a Fradi!

Birkózó szakosztályunk és versenyzői számos elismerést és díjat zsebeltek be a szövetség évzáró ünnepségén.